Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problémy, podvody s eshopy


Kamel

Recommended Posts

Jako jo, znělo to všechno až moc fajnově...Kdyby to nepotvrdili emailem tu rezervaci, tak se nad tím ani nepozastavím a směju se jací to sou ko koti, ale že mi konzolu slíbí, těším sa a pak kamele nase rsi si bubé kamel...to mě rozhněvalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že se budeme muset porozhlédnout po jiném dodavateli sběratelek...Slovenskej PlayGoSmart.cz neboli Supergamer dokáže sehnat lecos...

To jrc je průser, čekám do dvou let, když bych omylem šel pro hru k židům, že mi budou nabízet předražený ipad na splátky bez navýšení, bo nic jiného je živit nebude, když všechny edice, bonusové programy a podobně ruší a na prodejnách mají už jen popky, trička a nhl...

BTW...všimli ste si že skončil POPstore? Moje a Manasova myšlenka, že jrc vyhlásí bankrot a přesměrují vše na popstore se nepotvrdili a záhranou odkoupením smarty byla činost popstoru ukončena :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Končím s židjrc. Co předvádí je neskutečné.

V neděli jsem objednal sběratelku dyjink lajt2, měli skladem, zaplatil jsem kartou a těšil se. Dneska jsem jim volal a  od ocasa jsem se dozvěděl, že převáží sběratelku z prodejny na sklad, kde ji zabalí a odešlou. Mělo by to trvat pár pracovních dní. Prý. A na můj dotaz jestli mají skutečně můj kus fyzicky skladem a pro mne připravený tak jo, mají.

No a před pár minutami mejl, že jim DODAVATEL nedodal slíbené kusy a proto mou objednávku ruší. Tak jsem jim znovu volal a byl jsem zlý, proč mi jako do telefonu lžou. No a jiný ocas mi tvrdí, že kusy skladem neměli, že jim je měl dodavatel dodat ale nedodal a proto mou objednávku stornovali....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Myslím, že celkovej koncept společnosti po pohlcení Smartem jde do kytek. Je možné, že původní jec nevydělávalo a teď přechodem na prodejní model nové generace:) každopádně nulové akce, ceny v horním spektru a nespolehlivost plnění , to raději u zeleného mužíka kde ke sice hra, ps5, lednice nebo televize stejné zboží, ale relativně to ještě funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdu máš...U zeleného zmerda si člověk jen musí dát bacha v jakém stavu mu dodají zboží. Už sem párkrát zažil edice rozmetané, že to vypadalo jako by na balíků alzák stepoval, ale ve většině případů zboží vyměnili a na podruhé se už snažili.

U židů z JRC není ani trocha snahy...Když sem byl naposled dávat do výkupu hry (na nic jiného jrc nevyužívám), prodavačka fňukala, jak jde celé jrc dodiri a centrála je takovej stát ve státě a dělají si co chtějí a ještě víc kakají na kamenné prodejny. Asi fakt čas tenhle předraženej krám bez bonusového programu slev a nulových akcí zavřít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja taky a s hruzou jsem z jistil, ze se mi neukazuje v detailu objednavky, jako napriklad Stranger of Paradise. Psat jim asi nema smysl, protoze u Guardians of Galaxy mi napsali, ze na bucek nemam narok, ze je jenom pro obyc edice a nakonec jsem ho dostal a ostatni ne. Fakt Kocourkov. Holt kdyz nebude bucek, tak to vracim.

 

Screenshot 2022-02-16 at 20.06.40.png

Screenshot 2022-02-16 at 20.06.28.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj, já ho u objednávky taky nemám :D a stranger jsem vzal radši na alze...

 

EDIT: @Akumazensho bacha, achtung, pozor, uwaga. Ptože židom nevěřím už ani dobrý den, tak jsem udělal další preorder a helehele

 

IMG_20220216_210504.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Mandaz Dik moc, ted jsem na to koukal a ikdyz je u Deluxe edice na PS5 psany taky, tak se pri vytvoreni objednavky bucek do kosiku neprida. Kdyz udelam objednavku na normalni edici, tak se do kosiku bucek prida. Jako co na to rict...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další pojeb, to na to říct. Úplně vidím jak prebirame zásilkovny a otevíráme chabe zabalenou bublinkovou obálku, která je podezřelé lehká nebo na prodejně kde vysmátý prodavač předá jen krabičku s hrou a bude vysvětlovat že bucku bylo málo a jen pro vyvolené... což Kamel, Manas či miraj nejsou.... Možná by se dostalo protekčně na martinoslava🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Akumazensho já i kakamel jsme měli obyč verze a bůčky sme v košíku neměli.  Objednáno hned jak jsem viděl post od tebe že židi dávají dárkem bůček.

 

A navíc, ruku na srdce, fakt si někdo myslí že to neidentifikovatelné cosi, co ve skladu židjrc dává hry do obálek by do ní navíc přihodil něco co není na faktuře? Dopadli by jsme jako já u guardians of galaxy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, tentokrát od kamaráda s tížnost na jrc... Aktuálně mají ve výprodeji bustu Diablo 2 za 3499,- a podle webu mají buď na prodejnách nebo přímo na centrále. Na prodejnách se jedná většinou o vystavené kusy, takže kamarád objednal z centrály. No a světe div se, jrc odepsalo, že i když soška vysí na webu skladem tak skladem není a výhovorki na dodavatele a podobně.

Nadáváme na jrc poslední dny často, ale co se s nima děje, to už ať to raději zabalej a prodávaj trumpety...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bacha, dostaneš digitální steelbook, přesně jak ho vidíš v objednávce

fyzických kusů není dostatek pro uspokojení všech 🤭

... já už zlomil nad JRC hůl dávno, napálené ceny, nekompletní objednávky, neustálé handrkování o bonusy (tedy to jediné proč zákazník přistoupil na jejich nastřelené ceny), "nové" nekompletní a/nebo rozbalené zboží s polepy odněkud z Rumunska... na závěr ten pojeb, kdy jsem peníze za nedodané zboží musel vymáhat přes banku skrz reklamaci platby kartou... ne díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Update ohledně vrácení peněz z židjrc.

Dneska, přesně po 14ti dnech od jejich storna mi love přistály na účtu. Měl jsem v nedělu nebo v sobotu trošku odbojnou náladu, tak sem jim napsal mejl ve stylu že ještě nemám peníze vráceny, že mají posledních pár dnů ale že už jsem připraven případné nelegální zadržování peněz řešit s vydavatelem karty/bankou, ČOI i policií ČR. No a dneska bez jakékoliv odpovědi na můj zlý mejl mi platbu vrátili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

Po dlouhé době přihodím další zkušenosti s ko kotským eshopem. Konzoleahry.cz... objednán Leho Harry Potter na swiště - anglická verze a samozřejmě anglický přebal...Přišla mi krabička ve španělětině :D...a vyjádření obchodu? Berou hry od různých dodavatelů, aby uspokojili velkou většinu zákazníků, ale peníze prý teda pošlou zpátky, když se mi to nelíbí.

No nic, objednal sem teda na herním světě...Te voe, přišla mi úplně stejná španělská verze, i když sem zaklikával UK obal...vyjádření obchodu? Omlouváme se, tohle se může stát, tak jim říkám že OK a kdy že mi dodají UK verzi? Mám to jako dárek, stíháme do Vánoc? Ne, ani hov no, bo nejdřib musím poslat vratku a pak teda mi pošlou novou...Někdy hodně dlouho po Vánocích, takže krása...Se takhle jeden nasere před těma svátkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu