Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problémy, podvody s eshopy


Kamel

Recommended Posts

To jeste neznamena, ze pokud je tam cestina, tak je to oficialni ceska distribuce. Cestinu najdes i ve hrach, ktere se prodavaji v Nemecku, Rakousku, Svycarsku, ale i v Anglii atd. Ja si pamatuju, tak jsem shanel Minecrafta na switch a vsude v CR bylo uvedeno, jak je hra pouize v anglictine. Ziju ve Svycarsku, ale hry si kupuji v CR, abych podporil domaci trh. Zde v Curychu jsem sel ale do obchodu a uz na obalu videl, ze hra je v cestine, tak jsem si ji koupil tady. A je tu k videni spousta her s CZ titulky. Dokonce i edice, ktere v CR ani paradoxne nevysly tu maji ceskou lokalizaci...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

A zase ty Originálky... To si takhle objednáte CZ edici AC Origins Gods edition, na stránkách uvedeno - obal, manuál CZ, hra CZ a podobně. Co nepřijde? No přece německá verze, po které každý ze sběratelů toužíme. Objednávka zásilkovovnou dopadla tak, že krabice má pomlácené rohy (ano, zásilkovna vlivem cen pošty a častějším využíváním se brutálně zhoršila, již třetí roz je baný balík), z důvodu špatného zabalení. Voláte do originálek, během hovoru smažou informace o CZ lokalizaci, ještě jim říkám, Ať se neopovažují údaje o CZ lokalizaci z webu mazat a stejně... Jasný postup, chci vrátit peníze, posílám vám balík zpět se změnil v půldenní nekomunikaci, takže mě čeká další příjemný telefonát. A to už to chvíli vypadalo, že se trochu zlepšili. Su bubé že sa nechám zas napálit.

BTW. pokud uvažujete o TOTAL WAR WARHAMMER SERPENTS GOD edici, tak ta je jako kindervajíčko - nilkdy nevíš, co roz je baného v něm najdeš. S kamarády sme dohromady objednali 3 edice a dopadli sme následovně - Mortymer má pomačkaný metalpek, jinak vše good. Druhý ogar má natrženou knihu a hezky defektový USB klíč, poslední pleskl peška po gulách - roztržená kniha, promáčklé metalpek, defektové usb, defektovou sféru a ulomenou hlavu u figurky ve sféře. Takže edice - Nikdy nevíš, co za je banec najdeš.

Maucta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím, ale se sběratelkama hrají asi pogo. Ani né týden po reklamaci AC Origins a dostanu dobře zabalenou a s totalně rozyebaným rohem pomlácenou krabici s Darksiders Genesis. Já vím sem neponaučitelnej s nakupováním u nich, ale takové židjrc i přes včasnou objednávku nejsou schopni na den vydání dodat edici na prodejnu a musím čekat někdy do úterka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Dneska mne pěkně naštval obchod kuma. 

Bral sem u nich collectorku wrc8. Přišlo mi totok. Obyč hra a k ní izolepů přilepený steelbook. Po opatrném odlepení izolepy sem zjistil, že bůček je poškrábaný jak prasa a to tou stranou, která byla přilepena k obyč krabičce. Dlc samozřejmě nikde. 

Po telefonu mi bylo oznámeno, že toto jim přišlo od distributora. Po konfrontaci s videem z jutub s unboxingem skutečné collectorky mi byla nabídnuta sleva 100kč, která u nich dělá rozdíl mezi obyč verzí a týmto paskvilem co mi poslali... 

U kumy jsem bral po delší době a určitě naposledy. Dejte si na ni radši pozor, ať vám pak třeba nepřijde soška strečkou obmotaná okolo hry, ani tomu bych se už nedivil. 

 

IMG-20200417-WA0011.jpeg

IMG-20200417-WA0007.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já u nich naposledy bral 2 roky zpět Deus Ex Mankind Divided sběratelku...Edice přišla v potrhané krabici a sběratelské balení mělo promačkané rohy, jelikož ta krabice od edice je velice pevná, zřejmě s tím na skladě Kumy házeli jak při basketu... Od té doby u nich neobjednávám, jelikož nechtěli uznat reklamaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Tak jo, tentokrát mě oje balo židovacstvo. Objednal sem a vyzvedl Desperados 3 na Xbox...Doma mě po rozbalení čekalo nemilé překvapení. Místo seasson passu na xko jsem našel steam kód, říkam si okej, na to se re pes. Tak rozbaluju dál, figurky super, artbook krásnej, pohlednice vyvedené, hra...Aha, nemá tu být soundtrack na cd? Ano, má...V mém balení chyběl, normálně zabalená sběratelka, asi to zřejmě balil nějakej werty, zavolám a dohodnu se na výměně. Na prodejně nikdo nebral telefon, píšu tedy na podporu. Od včerejšího večera se mi nikdo nezmohl odpovědět. Ráno sem tedy znovu volal na prodejnu, kde mi koktající prodavač řekl, ať si napíšu na podporu, ze které nemám doteď odpověď. Napsal sem tedy vedoucí prodejny, ta mě slušně odkázala do hnědých síní. Nic měnit nebudou, za to může zlý distributor, jestli chceš, tak mi edici dones na prodejnu a já ti to pošlu na reklamaci, ale budeš čekat 30 dní a nevím, jestli to uznají. Tak kur wa...Já zaplatim židovskou cenu a ještě mám vybrakovanou edici a žid  od toho dává ruce pryč. Takže sem nazraný do nebes... Jakmile budete cokoliv s židama reklamovat tak se připravte na jednání hadru s koštěnem.

Upraveno uživatelem Kamel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

ja to bral z kumy za 2300 ceskopenez, krom toho, ze krabicu vycpali letaky z lidlu a nabidkou pilulek na erek(ci) bylo vse tip top kompletni:) myslim, ze mas spatnou karmu! zkus podriznout 6 kurat a jejich kref svarit s pul litrem jacka dánielse a kloktej kazde dopoledne 3x. do tydne se ti zlepsi karma nebo erek(ce)!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu