Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

VR Brýle - nezobrazuje se mi obraz v nich


nohohlava

Otázka

Zdravím,

připojil jsem si brýle k PS a vše nakonfiguroval podle pokynů. Následně jsem zapl hru a v brýlích stále jen vidím 8 bílejch teček jak se spinujou a mění na černou barvu (připomíná mi to načítání) jenže pohyb hlavy mi to snímá a obraz hry se normálně zobrazuje na TV ale v těch brýlích prostě nic kromě těch bílejch teček. Hodinu jsem si s tím ted hrál a zaboha nemůžu přijít na to co je tam špatně... Dokážete mi někdo poradit? Díkys

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no možná že se zeptám blbě-brýle předtím u Tebe fungovaly dobře-jsi první majitel nebo se jedná o koupi z druhé ruky a nejde to teď při prvotním zapojení,popřípadě zkoušel jsi i jinou hru VR-a je hra kterou chceš hrát skutečně určená  pro VR...?Tady těch brýlí moc nebylo a lidi co znám se jich hodně brzo zbavovalo takže to že nikdo neodpovídá na Tvůj problém je asi tím...no a zkusit to u někoho komu to jde to asi taky moc nepůjde...že? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to koupený všechno nově na alze :) včera jsem si to právě vyzvedl... Jinak vše je zapojené přesně podle návodu. Brýle se normálně rozsvítí když zapnu hru a když si je nasadím, tak tam vidím jen ty tečky točící jakože loading 20min, 30min, hodinu....  A to je vše. Zvláštní je, že na TV se obraz hry normálně ukáže a když hýbu s těma brýlema, tak se hýbe i obraz ale jak jem již psal, když mám ty brýle na hlavě, tak vidím jen černo a uprostřed ty bílý tečky točící..... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já bych jim to hodil na pult a chtěl výměnu...nestálo to přece dvacet korun...Ty to máš zapojit a bez problémů hrát-máš to nové a ne běhat a shánět kabely/a to ještě nevíš zda to půjde/-Ty jsi koupil vše jako celek a má to jít....a basta...jsi přece pan zákazník.....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu