Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Máte někdo zkušenosti s NISA US storem?


mademan2

Otázka

Chtěl bych si koupit Ys Lacrimosa of Dana Switch Special Edition, chtěl jsem si koupit jen PC verzi ale ta hra mě tak vzala že bych chtěl mít krabici, pokud možno kolektorku. 

Koukal jsem jestli by se dala sehnat někde jinde, ale bohužel jakákoliv speciální edice je, nebo byla dostupná jen přes NISA, alespoň po Čechy. Bohužel ta EU store verze je cca o 400 korun dražší přes 2600, kdežto US je jen 2200, ale samozřejmě bude dražší poštovné, otázkou je ovšem o kolik, nemusí to být vůbec tak velká pálka, podle toho jaké doručení nabízí, nicméně tahle informace není dostupná na NISA US, prostě to nespecifikuje možnosti dodání, jen mě to nechá předobjednat (vychází to dnes).

Máte někdo s tímto zkušenosti? Je lepší jít přes ten US store nebo se ta cena vyrovná? Poštovné z UK taky bude něco stát, i když určitě méně než z US. 

Nebo nevíte o jiném místě kde by se dala tato edice sehnat za solidní cenu? A ne, ebay za 150 liber mi nepomůže :D

Díky za všechny odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu