Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red dead Redemption 2


Recommended Posts

ja objednal na originalkach a zacvakal rovnou. fpatek bych mel hrat, prej v INDONESII :D tomu rikam nadrzenost :D, JA VČERA ODEMYKAL TOTO:

https://www.rockstargames.com/newswire/article/60516/Earn-the-Stone-Hatchet-in-GTA-Online-and-Red-Dead-Redemption-2

 

A TOTO

 

https://www.rockstargames.com/newswire/article/60320/Uncover-the-Double-Action-Revolver

 

tak jsem zvedavej, jakou to bude mit silu!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra indonesie :biggrin:

Ja furt vaham..libi se mi steelbook ale 2700 je nejak moc..posledni dobou stejne nemam cas hrat, takze si ji koupim az na vanoce a nejspis bazar :biggrin:

Verim tomu ze to bude pecka,jednicku miluju, ale vyvalit 1600 za hru a min. 1400 za season pass je na me asi trochu moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Moderators

Moje ocekavani ohledne sberatelskeho boxu RDR 2 nebylo vysoke, tak trochu jsem se i bal, jake blbosti uvnitr budou a hlavne jak lacine to bude pusobit. Vice jsem se mylit nemohl... i kdyz nejde o nejlepsi sberatelku na svete, je prekvapive kvalitni. Truhlicka je kovova vcetne separatniho zamku s klickem, dojem z kazde krabicky uvnitr je vynikajici. Neni to obycejny tenky papir, ale drzite v ruce fakt poctivej kus materialu. Kazdy detail je promysleny a je radost uz jen k te novotou zarici edici privonet. Za me rozhodne jedna z tech povedenejsich edic poslednich let :)

Steelbooj neni soucasti edice, ten byl soucasti Ultimate verze hry. Sberatelka se prodava (prodavala) samostatne, hru je (bylo) nutne dokoupit zvlast.

23F71CE7-C874-4EE8-856E-AAEC7933FF0F.jpeg

C626D6D2-61B8-4B31-A635-4AD9AA8B474A.jpeg

377837F5-69F7-4A97-99F9-EA02334F05BD.jpeg

3E4BBD53-9281-4677-BD1E-5B32DC6AC9D8.jpeg

8B76F1A1-5581-4AC0-9AC6-1802AAE03B56.jpeg

F7FD9535-9C30-4C88-A0FE-CAA22F2BF993.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Manoust napsal:

Vypada hezky, kazdopadne to, ze se prodavaji sberatelky bez samotne hry mi nejde do palice, to fakt nepochopim.

jsem toho samyho razeni, podle me trosku rockstar prebral praktiky ubisoftu, chcete hru? tak si za ni dejte skoro 5000 a proc? protože ve sběratelce není ani hra, ani kod na ps store!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu