Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red dead Redemption 2


Recommended Posts

Jsem jediný komu to celé přijde přepálený ? Za cenu 2.7oo,- dostanu Hru ve steelbooku a pár digitálních bonusů ?! Ten kdo bude chtít i sběratelský box (který neobsahuje hru),
zaplatí nějakých 5.4oo,- ?! Rockstar si je tak jistej,že ty peníze mu lidi daji,že mám sto chutí jim nedát ani korunu ...

Např. God of War Limited Edition stála 2.ooo,- kč. Spiderman Limited Edition který dorazí v září 1.9oo,- kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to šel teď den poté večer znova "vočuchat" a co čert nechtěl,na těch našich hlavních shopech je rozebráno ... Dokonce i ten bundle od JRC za 5.4oo,- kč je fuč,už se nedá koupit,tak to je vážně haluz. Zdá se,že i slavnej Xzone má rozebráno.
Tak to sem nečekal ... 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, no, trošku jsem zklamanej s těma misema do sběratelky, to mi přijde fakt smutný... chápu všechny bonusy, skiny, ale mise... to nepochopím asi nikdy, chceš hru desetileti? tak si kup plnou za randál a nebo očesanou za normální cenu... tohle podle mě nemá rockstar zapotřebí, no nic, bazar nezklame...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně vidím edice sběratelky GTA6. Digi verze 2100,- krabickovka 2400,- krabicovka s nice obalem 2800,- a sběratelka která bude obsahovat kód digi verze a písek z pláže los santos 6900,- limitovaná na 200 ks celosvětově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední hra kterou jsem si koupil novou byla nějaká věc ještě na PS3. Jinak beru vše jeté tady z fóra. Nelíbí se mi moc ani plné ceny her na PS4, ale oproti některým cenám sběratelek, když pak vidím cenu vs její obsah/kvalitu obsahu, se i těch 1,6K, za novou hru zdá, jako top kauf za pár šilinků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu