Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Moderators

Netusite nekdo, prosim, jak to bude se sberatelskymi edicemi Spidermana pro CR? Zatim nejde nikde objednat a i kdyz treba Alza sberatelku inzeruje, jinde se pise, ze ji ma mit pouze jrc. @romeno netusis neco o tom, prosim pekne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předobjenávky by měly být spuštěný 12.6 . Čeká se na odhalení té figurky co tam bude. Sice to skoro všichni nabízej už od oznámení,ale pak se asi rozhodlo počkat až všichni uvidí,co kupujou. Takhle nějak sem to pochopil . 
JRC sice píše že exkluzivně u nich,ale jsem si skoro sto pro jistej,že je budou mít i další prodejci ... JRC to totiž píše rádo u spousty věcí a mají je např. Xzone a další .
Jako příklad třeba The Crew 2,ale viděl sem to už u pár dalších edic. Jediné co sem zatím neviděl jinde než na JRC je Steelbook edice nové Lary,ale třeba mi zase jen něco uteklo :)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Obcas neco exkluzivne mivaj, kupoval jsem tam treba Mad Maxe ve steelu, ktereho nikdo jiny nemel, ale u Sony sberatelky se mi moc nechce verit, ze by to meli jen oni, obzvlast, kdyz to ma i Alza v nabidce. Tak snad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zajímavé, koukám že to jejich "Již brzy" je staženo... Vždy měla Sony všeho dostatek, až letos mi přijde, že to nějak s těmi kusy limituje. Vzpomínám si na doby, kdy jsem koupil killzone 3 helghast edici za 800,-, což se už asi nepoštěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může to být záměr, aby se všechny kusy prodaly a nebo opravdu blbě spočítaný marketing prodeje. Podle mě uměle vyvolali hype, aby získali větší předobjednávky a na poslední chvíli se objevý záhadná nákladní loď s tisícema dalších kusů pro evropský trh :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

V potu tváře, pod žhnoucím slunkem zahalen oblaky cementového prachu a špon z flexe jsem žhavil mobil. Želbohu můj výkonný hjůawej nejspíš roznesl servery židjrc na kopytoch a vůbec sa mi nedařilo se k nim připojit. Výsledek jak sedláci u Chlumce nebo ms se senometem. Data v háji, prcčas v háji, spálená lebeň i ruka a sběratelka v sypaču a v dračí sluji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu