Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

resident evil 2 remake


lostkojot

Recommended Posts

Před hodinkou dohráno a za mne 8/10.

Hra je to dobrá, ale má pro mne pár velikých ALE, díky kterým nesdílím všeobecné výstřiky. Grafika, hratelnost, technická stránka, vše je v pohodě,  jen škoda že nezapracovali i na těch ALE. Tím myslím nelogičnosti v příběhu (nutnost dostat sa z fízlárny - ale furt rozbitýma oknama lezů zombíci - proč nejde z okna vylézt).

To bych ještě jakžtakž zkůsl, ale co těžko kůšu je na mnoha místech stejné události a je úplně jedno, jestli jste poprvé hráli za leona a 2nd dali za klér. Bossfajty na stejných místech se stejnými bossy a se stejnými způsoby vyřešení (kromě fajnl bossa). Nebo za leona sa mosely najít jističe do vrat. OK. Pokud ale jdu 2nd za klér, po cestě nacházím zprávy od leona (což je mj. kromě dvou animací do finále jediná interakce mezi něma), tak proč musím zas hledat jističe a znovu je zapojovat? Nebylo by logičtější - leon otevřel vrata, za klér najdu otevřená vrata? A třebas leon by šel vratama doleva, za ním by sa propadl stropem bossák, zatarasil chodbu vlevo a klér by musela jít vpravo a tam řešit jiný puzzl?

A na podobných nosných prvcích je vystavěn skoro celý 2nd za klér. V každém prostředí sa řeší stejné hádanky. Pevně věřím, že kdybych vzal první klér a na 2nd necha leona, bylo by ta situaca naprosto stejná.

Osobně mne štvalo i pronásledování železňákem, přišlo mi to jako zbytečné natahování hrací doby.

 

Za mně měl tento remake skvěle našlápnutý, ale ALE. Dohrál jsem, hru v bůčku pichl do police a někdy snad zahraju znovu. Dneska ve mně ale převládá zklamání z nepovedeného 2nd.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro info, disk opraven v JRC za 100 Kc. Trvalo to 5 minut a je jak novej, ani stopa po skrabancich. Ted ke hre - chci hrat jen jednou, tak co si mam vybrat? Claire nebo Leon? Jde mi o to ktera je lepsi, kdo ma lepsi zbrane a zajimavejsi lokace/pribeh (pokud se vubec nejakmapy lisi) a mam radeji akcnejsi postup nez stealth. Da se na zaklade toho doporucit za koho hrat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu