Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Omylem naformátovaný disk


myschack

Recommended Posts

Čau vespolek!!!

Mám problém... Půjčil jsem kamarádovi Xbox a on si chtěl stáhnout hru, ale... Jelikož mu to nešlo kvůli velikosti hry stáhnout na externí  disk, tak ho naformátoval a tím pádem mi zmizelo všechno ohledně F3. Chci se zeptat, jestli je nějaká možnost to vrátit... Já jsem to teda už zkoušel, ale zase mi nejde absolutně udělat to, aby se mi F3 pustilo automaticky. Návod ohledně toho jsem si samozřejmě přečetl, zkusil jsem to několikrát, ale prostě nic. F3 musím pustit přes XEX menu, pak zkouším DL přesně podle návodu, ale prostě se mi nedaří... Už jsem z toho na nervy. Našla by se nějaká dobrá duše, co by mi pomohla to udělat do normálu? Děkuji moc přátelé!! Za případné založení nového vlákna se omlouvám předem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

V tom Dashlaunchi nastav cestu k F3 a nastavení musíš uložit, nestačí jen cestu nastavit a vyjet z Dashlaunche.

F3 uz je zastaralý a ukoncila se podpora, nahod si Auroru 0.7b, je k ní čeština.

Tady máš popis na nastavení spouštěni Aurory ale pistup je stejný i pro F3 https://console-forum.net/tema/1099911-aurora-06b-by-phoenix-cestina-1012017/?do=findComment&comment=847350

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ahoj,

především doporučuju přejít na novější projekt - Aurora (odkazy i s instalací CZ prostředí najdeš zde na fóru), protože Freestyle už je ukončený a nadále nepodporovaný projekt (a s tím související omezení některých jeho online funkcí).

Chápu teda správně, že tvůj nynější problém není přeformátovaný HDD ale to, že ti konzole po zapnutí automaticky nestartuje do zvoleného prostředí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak nějak... já jsem to zkusil znovu nahrát, což je celkem funkční, ale jen přes XEX menu. 

Super, takže vyzkoušim tu Auroru, snad to půjde. Jsem sice na tyto věci arcitupec, ale snad se s tím popasuju. Děkuju za rady, případně se ozvu . ještě že jste kluci... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu