Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[Ukončeno] The Last of Us Part II Vinyl Single


drak3go

Recommended Posts

  • Moderators

Měl by někdo zájem o tuhle raritu? Jde o oficiální produkt Naughty Dog ve spolupráci s Mondo. Obsahuje hudbu z dema, prezentovaného na letošním E3 a novou skladbu ze hry, zaznamenané na speciálním modrém vinylu.

7" vinyl obsahuje “Little Sadie” od Crooked Still, kterou lze slyšet v úvodní taneční sekvenci dema, a kompozici “The Last of Us (Cycles)” Gustavo Santaolalla, předvedenou při zahájení Playstation Showcase v noci v pondělí při konání E3. Vinyl je vložen do 7" obalu s novou, dosud nevydanou kresbou z The Last of Us Part II.

Strana A
Little Sadie - Performed by Crooked Still

Strana B
The Last Of Us (Cycles) - Performed by Gustavo Santaolalla

Cena za limitovaný vinyl $15 + poštovné $19, které se podělí počtem případných zájemců.TLOUP2_FC_disc_1024x1024.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Moderators

Tak jsem se včera večer pustil do zabalení všech zásilek tak, abych je mohl dnes všechny najednou expedovat k vám. To, co se zprvu zdálo být chvilkovou záležitostí se nakonec ukázalo být docela slušnou noční šichtou a po dokončení jsem si říkal, že dělat něco takového v případě nějaké objemné sběratelské edice, tak to asi balím až doteď :D

Doufám, že úsilí vložené do balení nepříjde v niveč a že k vám všem dorazí zásilky ve stavu, v jakém jsem je dnes předával mnohdy nevyzpytatelnému kurýrovi zvanému Česká pošta. Takhle to tedy nějak vypadalo

1. Každý vinyl byl nejdříve vložen do samostaného sáčku, to aby při odstraňování lepící pásky z balení nedošlo k poškození jeho vlastního obalu

Pic1.thumb.jpg.c7a81e2736b655a2a0a3f054e2a3f9ca.jpg

2. Další vrstvou ochrany měl být karton a proto bylo nutné připravit dostatečné, na míru dělané množství

Pic2.thumb.jpg.f4821b6bd48be7f77d8d5d24772ecdab.jpg

3. Každý vinyl dostal takový kus kartonu po obou stranách

Pic3.thumb.jpg.737e672c04c5238d8f9acaf3aab6968b.jpg
Pic4.thumb.jpg.4cd1e8ec8c19f7e7d8983304adddbd13.jpg

4. Kdo byl nenasyta a objednal si více než 1ks (byly snad tací?) :) musel přijít na řadu sendvič :D

Pic5.thumb.jpg.a1ec69c88bff5424567284167998cfe5.jpg

5. Ke zpevnění bočních stran byla použita kombinace dostupných balících materiálů

Pic7.thumb.jpg.cc6f245bcc436d701df72a4ef286e956.jpg
Pic8.thumb.jpg.9f8c7a775c82dcb67f253a73cdf49983.jpg

6. Takto celé připravené to dostalo svrchní vrstu v podobě bublinkové fólie

Pic9.thumb.jpg.d82078eff9a9b9a90d458e797b60a93f.jpg
Pic10.thumb.jpg.cf584ae00990d2155a3f99fb859dff4a.jpg

7. Takto zabalené byl každý vinyl nakonec vložen do bublinkové obálky s předtištěnými adresami a tradá na cestu za vámi :)

 

Teď vám všem postupně rozešlu do zpráv podací čísla zásilek pro možnost online sledování jejich doručení a s předpokladem zítřejšího doručení budu netrpělivě očekávat vaši zpětnou vazbu s potvrzením bezpečného přijetí nepoškozené zásilky :happy:

To je k tomuto tématu asi vše, doufám, že vám tento artefakt do sbírek přinese stejnou radost, jako mně a třeba zase někdy u dalšího "group buy" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 10 minutami, mirai_trunks napsal:

very nice job! btw jiz jsem videl inzeraty za 4k prodej vinilu, tak snad vsichni zda to maj do sbirek:biggrin:

Rád bych tomu věřil, protože mě to fakt stálo času a úsilí (od neustálého navyšování počtu ks v objednávce, dojednávání přepravy, komunikaci s celnící až po zabalení a odeslání). Můj ve sbírce zůstane do doby, než se jednoho krásného dne rozhodnu se svojí sbírkou skoncovat nadobro. Ostatním přikazovat nelze :wink:

Btw skoro takovou cenu jsem dal za červené vydání stejného vinylu, ale jeho vyjímečnost mi tu investici ospravedlnila :)

Jo a Rowane, víš jak je to s tou potrefenou husou .... :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu