Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

před 41 minutami, very_hard napsal:

Hmm ... tazko povedat, nahodou nemas niekoho koho joy-con by si tam vyskusal dat co ? 

Neviem ci vravim pravdu, ale mne sa zda, ze joy-cony sa nenabijaju cez ten conektor, ale pomocou indukcie. Ale je mozne sa mylim.

Kezde uz si mal niekolko krat rozobranu konzolu, ti prikladam link na ebay.com kde je mozne zakupit nahradny konektor do konzole.

https://www.ebay.com/itm/L-R-Slider-Assembly-with-Flex-Cable-Replacement-Part-for-Nintendo-Switch-Joy-Con/222931646096?hash=item33e7c2f690%3Am%3Am6BNS_T_MgWUlKnuzkvIetg&var=521751823705&_sacat=0&_nkw=switch+replace+joy-con&_from=R40&rt=nc&LH_TitleDesc=0

Aha to dobíjení jsem nevěděl. Každopádně zkusím někoho sehnat, kdo by mi pujčil joy-con (někdo poblíž Svitav) abych vyzkoušel, kde je problém. A dík za odkaz na ebay.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak s timto hackem mi nejde nabijet Switch přes USB-C do zásuvky, jedině s origo adaptérem.

Weird.

Edit: Přečti si pravidla našeho fóra, je zakázáno šířit odkazy na warez, a tu vesele linkuješ za což si dostal před pár hodinama navíc napomenutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divil jsem se, že nikdo po celým internetě nesdílel licenční kód. Protože stejně jste offline, když ho do nintenda zadáváte, takže tam není možnost, aby to zkontrolovali.
Ale když je to už skoro měsíc, co mi ze spielite nic nepřišlo, a ani na jejich stránkách nejde nakliknout nějaký kontakt... No člověk se napálí i za víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kejty napsal:

Vlastne jedu furt na mod letadla s nintendem. Snad to teprve dorazi, ale uz prestavam doufat

Nekde jsi udelal chybu, ze spielite dostanes kod, do 24h.... generoval jsem za posledni mesic 4, vzdy to doslo. Psal si jim? Podle toho co pises, moc nevis, jak to funguje. Precti si poradne navod, tu licenci co ti posle spielite, si musis pres stranky "xecuter" nechat vygenerovat, tu pak nahrajes na SD kartu. Kazda licence, je jedinecna...nelze ji pouzit na jinej switch, nez byla vygenerovana.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, kejty napsal:

Divil jsem se, že nikdo po celým internetě nesdílel licenční kód. Protože stejně jste offline, když ho do nintenda zadáváte, takže tam není možnost, aby to zkontrolovali.
Ale když je to už skoro měsíc, co mi ze spielite nic nepřišlo, a ani na jejich stránkách nejde nakliknout nějaký kontakt... No člověk se napálí i za víc.

Já chtěl u spielite objednat jen licenci ale nějak mě odradilo nezabezpečené spojení platební brány. Tak jsem to vzal přes https://www.online-trends.net/ a po zaplacení mi hned na e-mail přišel licenční klíč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, podařilo se mi úspěšně hacknout switch. Ze začátku jsem byl chvilku online a mario kart mi od té doby nabízí stažení update. Vím, že jej stahovat nemůžu, ale jak tu hlášku odstranit? Předpokládám, že smazat image s hrou a znovu jej nahrát nepomůže. Takže smazat savy u hry? Nevím ale jak je poznám. Díky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Luke25 changed the title to CFW Xecuter SX OS (v1.5) - přehled, návod, FreeShop, FAQ
  • spenat pinned this téma
  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu