Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Spustas konzolu pomocou kablu a app TegraRcmGUI ?
Ano už prez kabel bez sponky ,tukne a najede. Je tedy fakt,že mám firmware 4 něco a jakmile po bootu vysunu a zasunu kartu ,nabídne to stažení firmwaru ,což jsem zatím váhal .Že by starý firmware nebral karty nebo bez aktualizace to nebralo?

Odesláno z mého Redmi 5 Plus pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fantomas: aktualizaciou by si nemal nic pokazit ... posledna je 5.1.0 a ja ju mam tiez, lepsie povedane pred hackom som update firmware kedze pisu ze na all verzie. Ci to pomoze nemozem zarucit, hladal som na nete ohladne toho info a skoro nikde nic take nie je pisane. A ak sa aj niekto pytal tak bez odpovede.

CZ3rt: no neviem ci reklamaciou uspejes. Poprosil by som presnejsie info co si robil ked ti ostala tehla v ruke. Nieco pred tym si musel robit ... A ty pustas cez ten TegraRcmGUI ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fantomas: aktualizaciou by si nemal nic pokazit ... posledna je 5.1.0 a ja ju mam tiez, lepsie povedane pred hackom som update firmware kedze pisu ze na all verzie. Ci to pomoze nemozem zarucit, hladal som na nete ohladne toho info a skoro nikde nic take nie je pisane. A ak sa aj niekto pytal tak bez odpovede.
CZ3rt: no neviem ci reklamaciou uspejes. Poprosil by som presnejsie info co si robil ked ti ostala tehla v ruke. Nieco pred tym si musel robit ... A ty pustas cez ten TegraRcmGUI ??
Tak jsem aktualizoval a karta ok.Dik za snahu

Odesláno z mého Redmi 5 Plus pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎29‎.‎06‎.‎2018 at 15:33, Luke25 napsal:

Tak to je zvláštní. Napadá mě třeba špatné zálohy obou her, zkusit nějakou třetí. Také, i když jsi psal, že karta je OK, vyzkoušet to na jiné kartě, protože ne se všemi kartami třeba musí SX OS spolupracovat. Nejlépe pak i kartu zformátovat přímo v konzoli v nastavení. Tedy dát na ni boot.dat a license.dat, načíst systém, zformátovat v konzoli, vypnout konzoli a znovu vložit potřebné soubory a hry.

Takže jsi měl pravdu, nebyla naformátována v přístroji. Ted jsem to udělal a vše je ok :) Moc děkuji !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CZ3rt: no neviem ci reklamaciou uspejes. Poprosil by som presnejsie info co si robil ked ti ostala tehla v ruke. Nieco pred tym si musel robit ... A ty pustas cez ten TegraRcmGUI ??

Jak jsem už psal:

Ahoj, potřebuju poradit. Podle návodu jsem úspěšně nahrál SX OS až po aktivaci licence. Konzoli jsem vypnul a zase pro kontrolu zapnul. No a pak jsem ji vypnul a už ji nemůžu zapnout. Zkoušel jsem ji zapnout normálně-nic, power+volume-nic. Vytáhl SD kartu nic. postup od bodu 1 a nic. Prostě vůbec na nic nereaguje. Prosím poraďte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CZ3rt .... len cisto od bodu 12 ti ide spravit ?

 

  1. Přejděte do záložky Payload a propojte konzoli s počítačem pomocí USB-C kabelu. Program by měl zaznamenat konzoli změnou na RCM DETECTED (pokud ne, nejste v RCM módu - opakujte bod 3, popř. 4 - nebo nemáte nainstalované ovladače - opakujte bod 11).
  2. Nyní klikněte na ikonu složky a vyberte stažený soubor payload.bin. Poté klikněte na Inject payload. 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, very_hard napsal:

CZ3rt .... len cisto od bodu 12 ti ide spravit ?

 

  1. Přejděte do záložky Payload a propojte konzoli s počítačem pomocí USB-C kabelu. Program by měl zaznamenat konzoli změnou na RCM DETECTED (pokud ne, nejste v RCM módu - opakujte bod 3, popř. 4 - nebo nemáte nainstalované ovladače - opakujte bod 11).
  2. Nyní klikněte na ikonu složky a vyberte stažený soubor payload.bin. Poté klikněte na Inject payload.  

Po prvé to šlo. Pak po druhé taky. A druhý den jsem to už nenastartoval. Jen se zeptám, když vyhodím sd kartu, tak to jde normálně zpustit? Nebo od té chvíle už musím vždy propojit s pc a přez kabel.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak si zadal Install AutoRCM, tak nemusis pouzivat ten JIG pri startovani konzoly z OFF stavu, avsak kabel prepojeny s PC budes vzdy potrebovat aby si dokazal spustit konzolu. Bez toho konzolu nespustis.

Ked spustis ten program TegraRcmGUI na PC a pripojis konzolu, zobrazi sa tato ikonka v lavo v tom okne na PC?

image.png.ec3e5ea13022eea9c84c8cdef5962f08.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este som sa stretol s jednym problemom pri hacku switchu a to ten, ze kamarat skusal tu app na adroid a nesla ale ze vobec zapnut konzola nieco ako tebe. Tiez to pc nebral a nepomahal ani jig. Len nechal konzolu vybit sa cca 3-4 dni a nasledne v pohodicke pomocou PC nastartovala. Ale kedze si uz mal odpojenu baterku, tak neviem neviem ci to je aj tvoj pripad. Leda, ze by si ju mal len chvilku odpojenu a neprislo k totalnemu vybitiu el. suciastok v konzole, kondenzatory atd ...

Este jednu vec skus, a to ze vyskusaj ine SD karty ktore mas doma naformatovat nat na FAT32 aj exFAT a vloz tam ten boot subor a skus pripajat k pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém vyřešen! Odpojil jsem znovu baterku(zapnul aby se vybili kondenzátory atd.) a zapojil. Znovu zformátoval sd kartu a postupoval jsem od začátku a povedlo se. Baterka byla na 1% takže problém byl asi v tom. Divný však je, že se nenabíjela v době problému, ale až potom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, CZ3rt napsal:

Problém vyřešen! Odpojil jsem znovu baterku(zapnul aby se vybili kondenzátory atd.) a zapojil. Znovu zformátoval sd kartu a postupoval jsem od začátku a povedlo se. Baterka byla na 1% takže problém byl asi v tom. Divný však je, že se nenabíjela v době problému, ale až potom.

To je super... Ono problém je totiž i v tom, že když je konzole vypnutá normálně přes Power Off, tak je stále v RCM režimu, což je Recovery mód a zde se konzole nenabíjí. Takže proto raději nechávat ve Sleep módu, pokud to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Luke25 changed the title to CFW Xecuter SX OS (v1.5) - přehled, návod, FreeShop, FAQ
  • spenat pinned this téma
  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu