Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

very_hard

https://team-xecuter.com/sx-os-v1-3-announcement/

je to hned na titulní straně :) mimo jiné taky odstranily ochranu o které se poslední dny tak mluví na internetu.

 

Jinak zajímalo by mě jestli už někdo má zkušenost jak instalovat .NSP . V praci mám půlku stránek zablokovaných tak si toho moc nepočtu ale jestli jsem dobře pochopil tak to jde pouze přes Devmenu který se spouští přes nějaké LayeredFS ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, budu objednávat SX Pro ale ještě před tím mě zajímá pár věcí. 

1. po nahrání CFW můžu přepínat mezi OFW a CFW a pokud budu na OFW můžu hrát online a plně využívat konzoli beze strachu z BANu?

2. můžu v případě potřeby (hlavně reklamace) CFW úplně odstranit a pak znovu nahrát ?

Díky za odpověď.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 . To ti nikto nezaruci, pravdepodobne by to malo byt v poriadku i ked uz registrujem na nete par jedincom co dostali ban. Otazne je len ci naozaj pouzivali OFW pri hrani online hrania, ale boli lenivy a skusili to s CFW

2. To bude zalezat na tom ako sikovny su technici pri rieseni reklamacii. Pripadne ked ti ostane mrtva konzola ci nebude v pamati nahrany CFW atd ...  

Pri hacku konzol a vsetkeho je to vzdy 50 na 50

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem to nacpal, do noveho switche... trosku jsem se zasekl, protoze CFW nevidel obsah karty, sice jsem v OFW aktualizoval na posledni, ale nemel jsem tu kartu vlozenou, system pak vyzadoval, dalsi aktualizaci, kvuli SDXC karte. Staci znovu do OFW a pustit kratkou aktualizaci, pak vse funguje. Pravdepodobne to jde spustit i pres CFW, ale to jsem nechtel riskovat. Na spojeni pinu, jsem pouzil kancelarskou sponku, vdy se tak na 3 pokus trefim, ale to uz pak stejne potrebovat nebudete, payload pres tel, je docela komfortni, tak primitivni jsem to necekal :-) Pouziivam usbC kabel+OTG redukci, dodavanou k S9+ a asi k vetsine samsungu...

Jeste doplnim ohledne te licence, pokud platite pres paypal - spielite, tak na firmu, pokud zvolite pratele/rodina zaplatite polatek, zadnou zpravu jim nemusite nechavat. Staci jim na mail poslat ID transakce, vse vyrizeno behem cca 16h, kdyz my mame rano, oni maji odpoledne....je to cina :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Tak jsem objednala SX PRO a zaplatila PayPal

Díky návodu vše proběhlo ok. Jen se chci zeptat na to odeslání ID transakce: Rakouský obchod, SX Pro - 1280 Kč SX OS - 500 Kč, možnost platit kartou (pouze VISA) nebo přes PayPal - u této varianty je potřeba čekat na email s údaji o jejich PayPal účtu a následně po zaplacení odeslat ID transakce. Zdlouhavější, ale bezpečné a bez problémů. Pošta zdarma.

Kam poslat ID transakce? Když jsem to odeslala v účtu co jsem přihlášená v obchodě, tak tam mou odpověď vidím, ale po chvilce přišel email: Mail Delivery System <Mailer-Daemon@server35.hostwhitelabel.com>    

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DŮLEŽITÉ INFO:
 

  1. Na oficiálním webu Xecuter SX OS - https://sx.xecuter.com/ - nyní můžete najít mé překlady manuálů a návodů do češtiny. Naleznete je pod položkou Download a tam Manuals. Následně po vybrání konkrétního manuálu klikněte na Czech. Do budoucna není vyloučena plná lokalizace samotného SX OS (I když tam toho prozatím moc na překlad není :biggrin:).
  2. Přidán nový ověřený eshop - díky Michi_Potato.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

tak dneska taky provedene dle navodu. nejdel jsem koumal jak spojit 10ty pin se zemi a po pulhodine ohejbani dratu jsem to uzemnil dezertni vidlickou o radiator:)

jinak jsem nikde nenasel, zda jiz existuje prehravac medii pro switch? Mkw?

diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušela jsem jen mp3 prehravač často jse kousnul asi pri nepodporovanem formatu Hudby .

Jinak zatim funguji všechny stazene hry krom

L.a . Nore nefungovala zasekla jse pri nacitani 

A 1.2switch nefunguje minihra s hamburgry 

Zkoušel jiz nekdo emulator. PS 1? Nebo nečeho staršiho ? :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Luke25 changed the title to CFW Xecuter SX OS (v1.5) - přehled, návod, FreeShop, FAQ
  • spenat pinned this téma
  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu