Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Potvrdil ale chce to pak připojit na internet koukal sem na YouTube teď je tam video tak to zkusím podle toho. Jen že v návodu na první stránce bylo 

  1. Na SD kartě byl nyní vytvořen dočasnýsoubor license-request.dat. Následně konzole načte do klasického systému.
  2. Nyní máte pod položkou "album" přístupné SX OS menu, avšak aktuálně bez aktivní licence.
  3. Ale já když kliknu na album tak mi nic nenajde zkusím to stou kartou ještě když tam se ozvu ha 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

čusa 

setkal se někdo v poslední době s tím, že některé hry v nsp. nejdou nainstalovat a nebo jen nějak na půl a pak to nejde pustit ani smazat?

Nejde mi to třeba u : Vandals, American Fungitive, SteamWorld.

Mám SXOS 2.7.1. je jedno jestli instaluji z galerie nebo z SX Instaler.

Možná jen někde dělám chybu. 

Díky za radu a přikládám i foto.

 

 

IMG_4312.jpeg

IMG_4313.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Čau, odpovídám zde, abychom psali k tématu:

Tvůj příspěvek jsem četl, nicméně s problémem jsem se setkal jen částečně: Občas se mi stane, že se nějaká hra nenainstaluje celá, ale téměř vždy to vyřeší opětovná instalace. Hru můžeš smazat tak, že jdeš do System Settings > Data Management > Software a odinstaluješ vadnou/neúplně nainstalovanou hru.

SX Installer (a vlastně ani instalaci přes Galerii) vůbec nepoužívám - vše instaluji přes Tinfoil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Mrkni na Goldleaf (nástupce původního Tinfoilu), případně Tinfoil.io (nemá paradoxně nic společného s původním Tinfoilem/Goldleafem).

Co se týče té verze Tinfoilu, kterou jsem zde před pár měsíci dával, tak ta se neinstaluje - je to .nro soubor, to se prostě zkopíruje na kartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute hele potřebuji pomoc když dám sleep mode tak mi konzole nenajde musím držet 12s power a ok najede a to mi dělá i když už nechci hrát tak značku power a zase nenajde i když sem restartoval celou konzoli tak mi to dělá pořád mislíte  že bych to mohl poslat na opravu na záruku nebo to zjistí a nebo mužů teď když mám restartovanou konzoli tak můžu se připojit na internet aniž bych dostal Bán děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Doslova jeden příspěvek nad tvým je odpověď na druhou část tvého dotazu: Jakmile máš jednou CFW, riziko banu už je prostě vždycky, jakmile jdeš online. Jedinou možností je NAND záloha ještě před instalací CFW, ale tu, předpokládám, nemáš.

Co se sleep režimu týče: Je to zvláštní, protože když na Switchi držíš tlačítko 12s, Switch se vypne/restartuje do RCM, rozhodně by se neměl dostat ze Sleep režimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tohle nebude baterkou, to spíš vypadá na problém v systému: Když podržíš tlačítko na vypínání déle než 6 vteřin, tak se Switch vypne - reálně tedy není možné, aby ti po této době vylezl ze Sleep režimu.

Zkusil bych restart do továrního nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, spenat napsal:

Tohle nebude baterkou, to spíš vypadá na problém v systému: Když podržíš tlačítko na vypínání déle než 6 vteřin, tak se Switch vypne - reálně tedy není možné, aby ti po této době vylezl ze Sleep režimu.

Zkusil bych restart do továrního nastavení.

Dobrý den to jsem také zkoušel do továrního nastavení sem to hodil a dělá to pořád a když mám NAND zálohu když sem jí dělal ještě dříve než sem tam nahrál sx os tak bych ji tam mohl nahrát a pak se připojit na internet a zkusit aktualizaci nehodí mi to Bán a nebo to odeslat na záruku zjistí že stím bylo manipulováno děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,

prestal mi fungovat plosak na pravam joycon, objednal som si z ebay novy ale ...

1 - nefunguje tlacitko R, inak plne funkcny

2 - len blika, ale neda sa sparovat (asi vadny kus)

 

Vedel by mi niekto poradit ako ozivit 2 plosak, alebo iny zdroj kde by plosaky boli urcite ok.


Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu