Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Zdravim poprosil by som pridat mozno do navodu novy sposob dowload/install hier z online Shopu !

Staci nakoporivat subory do kartu, spustit switch a spustit HB menu ... nasledne len v NXShop si vybrat hru ktoru chcete stiahnut a instalovat.

PS: Mam na konzele BAN, ale aj tak funguje stahovanie a instalacia 

Subory na stiahnutie: KLIKNI TU A STAHUJ !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále mi nepřišel licenční kód. Nějaká rada? kdy Vám  to poslali? Díky za info. 

 

 

Zde jsem objednal. verzi PRO https://www.online-trends.net/    22.7.2018

  • evropský obchod
  • SX Pro - 1040 Kč
  • SX OS - 700 Kč
  • Možnost platit kartou (VISA i MasterCard), dvoufázové ověření.
  • pošta zdarma
  • Po zaplacení kartou obratem email s licenčním kódem (v případě SX OS).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

len tak pre srandu som kontaktoval nintendo podporu, spravil som sa hlupucky spytal sa ich na dovod "BANU" na mojej konzole ktora lezi na policke a skoro sa vobec nepouziva len obcas a aj to na demo hry ... :) vraj do 7 dni dostanem odpoved ... Som zvedavy na ich odpoved, uprimne pochybujem ze mi BAN odstrania, ale za pokus nic nedam. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, very_hard napsal:

Zdravim,

len tak pre srandu som kontaktoval nintendo podporu, spravil som sa hlupucky spytal sa ich na dovod "BANU" na mojej konzole ktora lezi na policke a skoro sa vobec nepouziva len obcas a aj to na demo hry ... :) vraj do 7 dni dostanem odpoved ... Som zvedavy na ich odpoved, uprimne pochybujem ze mi BAN odstrania, ale za pokus nic nedam. :) 

Drzost level 1000, že se nestydíš. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak to mají ošetřené asi záleží i na trhu kde se konzole prodává. Dle mého je jediné co nintendo tobě muže legálně udělat je že ti dá Ban ale to je tak vše podmíní to nějakým porušením podmínek které nikdo nečte a jen to odklikne. V extremech které v této zemi nejsou by se dalo řešit že koupil jsi soft a díky němu to hrát můžeš ale nintendo ti to zakazuje. Tady ovšem nastává otázka jak na tom právně jsou TeamExecuter a Nintendo. V USA je třeba zákon (u nás nic podobného není) kde se za nezákonné považuje překonání ochr. prostředku které společnost použije na ochranu svého softwaru. Takže je to celé zamotané. Nejsem právně vzdělaný člověk takže dávám co vím. Popř. bych zkusil reklamaci ať víme na čem jsme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do toho usb to davas len pri starte konzoly. Ked pouzicas len sleep mod dockovacia stanica ti ho vzdy dobije. Usb pouzijes len pri vypnuty konzole off power, privytiahnuti karty ked budes nahravat hru alebo ked ti hodi volaku chybu a bude treba restart konzole. Inak vobec. Preto je podla mna pro verzia zbytocna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Luke25 changed the title to CFW Xecuter SX OS (v1.4) - přehled, návod, FAQ

INFO:

Přidán přehled změn v nové verzi 1.4.

V 22. 7. 2018 at 17:32, very_hard napsal:

Zdravim poprosil by som pridat mozno do navodu novy sposob dowload/install hier z online Shopu !

Staci nakoporivat subory do kartu, spustit switch a spustit HB menu ... nasledne len v NXShop si vybrat hru ktoru chcete stiahnut a instalovat.

PS: Mam na konzele BAN, ale aj tak funguje stahovanie a instalacia 

Subory na stiahnutie: KLIKNI TU A STAHUJ !!!

Návod přidám v snad co nejbližší době, díky za info.

V 24. 7. 2018 at 12:33, duspica napsal:

Stále mi nepřišel licenční kód. Nějaká rada? kdy Vám  to poslali? Díky za info. 

Zde jsem objednal. verzi PRO https://www.online-trends.net/    22.7.2018

  • evropský obchod
  • SX Pro - 1040 Kč
  • SX OS - 700 Kč
  • Možnost platit kartou (VISA i MasterCard), dvoufázové ověření.
  • pošta zdarma
  • Po zaplacení kartou obratem email s licenčním kódem (v případě SX OS).

 

Pokud jsi objednal PRO, tak licence ti mailem nepřijde, ta je již obsažena v Dongle zařízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já naštěstí takový problém neměl max co jsem koupil špatně je USB flash disk ale to svoji blbostí zle jsem si neověřil přenos.rychlosti. Mě to tahá na čtečce cca 20-30 MB/s pokud mám adekvátně rychlou kartu. Ale už si myslím zabíháme lehce do offtopicu. Jinak ta Kingston není špatná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam prave konverzi z SDXC na USB co jsem dostal z ciny k 3D tiskarne a benchmark hlasi 20/20  u Samsung 64GB Evo Plus S3 ktera ma dat 80-100mb/s :(

tak holt dokoupim jeste ctecku.. nejde to nejak pres usb kopcit na kartu v konzoli? ;D jako v ere PS3 :D

 

edit: tak ta https://www.alza.cz/kingston-mobilelite-g4-d1949381.htm  ma podle  lidi na heurece fakt dobrou rychlost. Super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, very_hard napsal:

neposkodil si plosky dotykove medzi ovladacom a konzolou ?

Propojoval jsem piny měděným drátkem podepřeným dřevěným kolíčkem. Nevypadají mechanicky poškozené, ale je tam málo vidět takže těžko říct. Zkoušel jsem je znovu spárovat, ale to nepomohlo. Když ten pravý zasunu je zobrazený jako vytáhlý avšak se dobíjí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm ... tazko povedat, nahodou nemas niekoho koho joy-con by si tam vyskusal dat co ? 

Neviem ci vravim pravdu, ale mne sa zda, ze joy-cony sa nenabijaju cez ten conektor, ale pomocou indukcie. Ale je mozne sa mylim.

Kezde uz si mal niekolko krat rozobranu konzolu, ti prikladam link na ebay.com kde je mozne zakupit nahradny konektor do konzole.

https://www.ebay.com/itm/L-R-Slider-Assembly-with-Flex-Cable-Replacement-Part-for-Nintendo-Switch-Joy-Con/222931646096?hash=item33e7c2f690%3Am%3Am6BNS_T_MgWUlKnuzkvIetg&var=521751823705&_sacat=0&_nkw=switch+replace+joy-con&_from=R40&rt=nc&LH_TitleDesc=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Luke25 changed the title to CFW Xecuter SX OS (v1.5) - přehled, návod, FreeShop, FAQ
  • spenat pinned this téma
  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu