Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

"Natavení DNS serveru - Jděte do nastavení vašeho internetového připojení - "Change Settings". Nastavte "DNS Settings" na Manual. Do primární DNS adresy zadejte: 104.236.106.125 a do sekundární:  62.210.147.20. Nyní jste odpojeni od serverů Nintenda. "

Tohle mi nejde. když zadám 62.210.147.20   tak se mi to přepíše na 062.210.147.020 a nejde to uložit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taaaakze ... pod dlhom pisani, telefonavi s Nintendo mi BAN nebol zruseny. Bohuzial BAN je vzdy PERMA a neda sa za ziadnych okolnosti zrusit. Takze BAN mi na konzole ostane navzdy ... Takze ak mate BAN, nemusite ani kontaktovat podoru Nintenda, nie ze Vam vobec "nepomozu", ale ani Vam nepovedia presny dovod preco ste dostali BAN. Proste ak mate BAN, ste pre nich nikto a nechu sa s Vami ani bavit... ale aspon som sa zabavil :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konzola funguje bez problemov az na mutlak ci eshop. Napríklad ale ta apka na stahovanie hier z obchodu funguje aj nadalej, tak isto v pohode stahujem aktualizacie hier atd ...Jedine minus to ma ten multak, ale tak ci tak si myslim ze kto hra multak s CFW dostane BAN skor, ci neskor.

Uvidíme kedy bude volakym spôsobom zablokovane aj to....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tzv. "jig" který se vloží do pravé kolejničky pro joy-con ovladač. Propojí se tak desátý pin s jiným pinem a dojde k uzemnění. Tím pádem je pak možné v klidu vejít do RCM módu. Osobně do toho asi nepůjdu, protože mám zapnutý AutoRCM a místo "dongle" využívám Android mobil, což je myslím dost pohodové a dá se to přenášet, stejně, jako "dongle". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat pinned this téma
  • Junior Moderators

Ahoj, díky moc za návod, perfektně zpracovaný, připnul jsem ho v tématu, aby byl dobře vidět :) Osobně jsem novým majitelem Switche, tak snad již během týdne vyzkouším :D Jen taková maličkost: Nefunguje ti odkaz na stažení SX OS v druhém bodu návodu pro SX OS (odkazuje ještě na verzi 1.4).

Taky přidávám recenzi na obchod, ze kterého jsem kupoval SX OS:

https://axiogame.com

  • Čínský obchod
  • SX Pro - 1125 Kč
  • SX OS - 570 Kč
  • Možnost platit kartou (VISA i MasterCard), dvoufázové ověření.
  • Dodání na mail trvalo cca půl dne (nedostal jsem ani potvrzení o objednávce či platbě), ale kód přišel. Prozatím nemohu odzkoušet funkčnost kódu, ale předpokládám, že nebudou problémy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spenat: Jéé, díky za upozornění, nějak jsem to tam zapomněl přelinkovat. A taky dík za připnutí, snad návod dobře slouží všem. Obchod přidaný do OP, díky.

 

Jinak:

  1. Přidaný návod na instalaci FreeShopu. Už nemusíte neustále vyjímat SD kartu. Stačí dát stáhnout, vybrat SD nebo interní paměť, a je to.
  2. Aktualizace FAQ v bodu DLC.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Luke25 changed the title to CFW Xecuter SX OS (v1.5) - přehled, návod, FreeShop, FAQ

Ahoj, jo, do kořenového adresáře. Celý obsah složky SD (samozřejmě tedy už ne tu složku SD, pouze její obsah). Potom hlavně je třeba ještě spustit program FREESHOP.exe a pomocí něho přidat na sd kartu do složky "switch" další potřebné soubory.

Když tedy otevřeš Homebrew, tak tam nic nemáš? Nebo až v tom freeshopu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

SX OS 1.6 je venku, přikládám oficiální changelog. Nejzajímavější funkcí je pravděpodobně "Stealth Mode" - Xecuter bojuje proti banům :)

Citovat

 

  • Add support for 32GB XCI files (Dragon Quest Heroes 1 and 2)
    It came to our attention that 32GB XCI files were not working with SX OS. Since game compatibility is high up there on the priority list of Team Xecuter, we investigated this issue and are happy to report this has been resolved. You can now enjoy these content-packed bigger games like Dragon Quest Heroes!
  • Introducing Stealth Mode
    Stealth Mode is our solution to prevent console bans. In SX OS v1.6 and onwards this feature will be enabled by default.

     

    • You can still disable Stealth Mode from the TX menu if you really wish to do so, however we do not recommend this (unless your Switch is already banned).
    • With Stealth Mode enabled your Switch system is not able to send any Switch personal information to Nintendo's servers while still allowing basic Internet functionality (for eg homebrew). Things like local WiFi play is also still possible!
    • Keep in mind Stealth Mode is only active when you are running SX OS! If you occasionally boot back into original Switch firmware you may expose yourself to a ban risk if you have modified your Switch system by installing NSP titles for example, so we do not recommend this!
    • Playing XCI titles in SX OS with Stealth Mode enabled should NOT get you banned when booting/using your original Switch firmware online. This is why we personally prefer our Game Cartridge emulation solution, and so should you! 

    We are working on a solution to allow a clean separation between the SX OS system and your original Switch firmware. Stay tuned!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsem teda správně pochopil ten Anonymní mód tak je určen hlavně pro ty co teprve se chystají na SX OS a pro nás co již nějakou dobu jedeme na SX OS je to asi zbytečné. Osobně mám SX OS od verze 1.4 ale on-line jsem ještě nebyl od momentu co SX OS mám. Jsem neustále na Airplane módu a na routeru konzoli zablokovanou aby neměla připojení kdyby se náhodou nějakým způsobem připojila. 

P.S. : Trochu fantazie :D. Nechystá se něco jako kompletní přehrání konzole ve smyslu aby se dala smazat jakákoliv informace o SX OS ? V mém případě by to znamenalo že na konzoli jsem SX OS neměl(po smazání dat o SX OS a vracení do původního stavu). Popř. změna ID konzole za třeba jinou která je někde ještě zabalená apod ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tbbc: Tak pokud ještě nemáš BAN, tak je tu nějaká malinkatá možnost, že ti to pomůže. Záleží na tobě. Ale stejně, pokud jsi neustále odpojen od internetu, ve své podstatě jsi v situaci, jakoby bys dostal BAN, ale ještě možná horší, protože nejsi připojen vůbec. Já BAN mám, ale připojen jsem stále, stahuji aktualizace do her a čtu si novinky, které se v menu zobrazují. 
Každopádně, pokud se budeš chtít někdy připojit na internet, konzole už v sobě má uložené informace o CFW, který využíváš, takže BAN stejně dostaneš. Tohle možná trochu oddálí (ne-li eliminuje) obdržení BANu. Z mého pohledu je to od týmu Xecuter sympatické, nicméně si myslím, že i tak je tam strašně moc věcí, které se na Nintendo servery posílají a není úplně možné to 100%-ně odstřihnout. A ani nějaké kompletní vymazání asi není aktuálně možné. I když, proč ne, určitě bych to uvítal, ale neberu to jako něco důležitého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš SX OS v1.6? Zkus vypnout Stealth Mode.

Update:

Hm, vypadá to, že Nintendo rozšířilo účinnost BANu a nyní nejsou zabanované konzole schopné celkového připojení na Nintendo servery, tedy ani ty, ze kterých jdou aktualizace her. Uvidíme, jak se to vyvine dále a jaké přijdou informace. Každopádně, ani mě už dneska nefunguje FreeShop. 

PS: Již je k dispozici homebrew program, který je schopný provést aktualizaci firmwaru přímo a offline. Později, podle situace, možná udělám návod, jak na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SX OS  1.6 jsem nahrála na kartu až teď 

za  ofline aktualizaci budu určitě do budoucna  rada  naštěstí většinu her mám již aktualizovaných  tak momentálně neřeším 

ale v budoucnu se návod určitě bude hodit  

uvidíme co s čím přijde příště dlouho žádný update finwaru 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jen pro upřesnění, co se FreeShopu týče: Pro instalaci her využívá primárně certifikát vaší konzole, pokud tedy dostanete ban, certifikát jej dostane taky a stahování z FreeShopu z toho důvodu nepůjde. Jedinou možností by byl nový certifikát, ale upřímně netuším, jestli to u téhle konkrétní aplikace nějakým způsobem lze udělat (osobně si spíš myslím, že ne).

Co se updatování FW týče po konzolovém (úplném banu): To řeší aplikace ChoiDujourNX, viz https://switchtools.sshnuke.net/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu