Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Ahoj. Mám problém se zapnutím. Switch nereaguje.

Posledních asi 14 dní byl v dokovací stanici. Dnes jsem ho vyndala a display se rozsvítil. Vypnula jsem ho a nahrála novou hru Mário... Ale už nejde zapnout.

Nereaguje na žádný stisk... Stále je černá obrazovka. Jediné co jsem zjistila, že pokud ho připojím k PC, tak slyším tón jakoby při zapnutí a také při vypnutí.

Prosím o radu. Díky

 

Tak se problém vyřešil sám? Nechápu to. Nechala jsem Switch asi 45 min na nabíječce (doufala jsem, že je vybitá baterie)pak jsem teprve psala dotaz. Teď  po dalších 15 minutách jsem se pokusila znovu zapnout a normálně naběhl. Baterie má 100%, ale 14 dní byl Switch v dokovací stanici tak musí mít 100% Jsem ráda, že to tak je, ale nechápu to.

Ahoj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tinfoil (instalátor .NSP) přidal v nové verzi zajímavou funkcionalitu: Instalaci .NSP z počítače přímo do Switche pomocí USB kabelu (prozatím jsem však nezkoušel):

Citovat

Not sure why this isn't being talked about, as it was added four days ago.

I just found it through the commits and gave it a try. It works amazingly! I get 24MB/s transfer via USB-C to USB 3.0.

You can grab the newest compiled Tinfoil here: http://buildserv.stayathomeserver.club/tinfoil/

The instructions are in the usb_install_pc.py file located in the Tools subfolder.

A breakdown of what you do:

  1. Connect Switch via USB-C to USB 3.0 to PC.
  2. Use the tool ZaDig to install the Switch Driver as libusbK
  3. Install the python libraries pyUsb and libusb
  4. Use the usb_install_pc.py script to send the command to Tinfoil.

Install as normal!

The only issue i've had so far is when I had 20+ NSP's in the folder and then started the usb_install_pc script, it would crash my switch. So now I keep ~5 in there at a time.

Jen podotýkám, že toto neznamená, že lze spouštět hry z USB zařízení - znamená to, že pro instalaci již není potřeba kopírovat .NSP soubor na kartu: Rovnou ho nainstalujete přes USB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 9. 2018 at 9:38, very_hard napsal:

Zdravim, ak Vam prestal fungovat download cez app CDNSP-GUI, stiahnite a nahradte nizsie uvedeny subor v zlozke programu.

nx_tls_client_cert.pem

Ahoj,asi to opět přestalo jít.Nemáš prosím zase něco na opravu?

Diky Hanysek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 9. 2018 at 13:45, very_hard napsal:

CDNSP RIP :( pravdepodobne koniec stahovania NSP priamo zo servoch nintenda... menej update hier a DLC ...

Aktualny stav: Zmenili server a pridali nové protokoly. To znamena, ze znova bude treba hladat po torrentoch.. Uz aby bol ten update OS na podporu HDD.

Bohuzial...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduché. Připojíš externí disk do USB a automaticky se ti načtou soubory XCI nebo z něho můžeš instalovat NSP. Externí disk by měl být naformátován FAT32 či exFAT a měla by na něm být vytvořená stejná adresářová struktura jako na microSD kartě. Dnes to vyzkouším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. 

Prosím o radu. Jak mám aktualizovat hru? Mám Lego DC Super Villains [EU]  je XCI - velikost 15 597 568 kb a další soubor LEGO DC Super-Villains [UPD] je NSP velikost 390 885 kb.   

Když hru zapnu, tak okamžitě chce aktualizaci a dál se nedostanu. Wifi mám vypnuté a jsem v módu letadlo.

Našla jsem, že hra chce aktualizovat systém. Mám teď 5.1.0  . Mohu aktualizovat? Je to bezpečné? Od začátku mám režim letadlo a nikdy jsem se nepřipojila na net.  Raději nebudu mít (zatím)jednu hru, než problémy ...

Díky za pomoc.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

j.aa:

Ahoj,

.NSP soubor nainstaluješ v menu SX OS (tlačítko "Album") v záložce "Installer". Soubory .NSP se kopírují na kartu do složky /sxos/nsp. Pro aktualizaci hry v .XCI formátu stačí připojit .XCI hru a spustit/nainstalovat .NSP soubor přes zmíněný "Installer".

Bohužel, integrovaný .NSP instalátor v SX OS neumí přeskočit kontrolu verze systému (proto tě hra žádá o jeho aktualizaci), takové .NSP je tedy třeba nainstalovat skrze aplikaci Tinfoil, která při instalaci vytěsní následnou kontrolu verze FW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Je potřeba udělat následující:

1) Stáhni si tento .zip a z něj rozbal soubor tinfoil.nro na kartu Switche, konkrétně do adresáře /switch (celá cesta k souboru tedy bude vypadat takto - SD Karta/switch/tinfoil.nro).

2) Soubory .NSP (ve tvém případě update) dej do složky (na kartě) /tinfoil/nsp (celá cesta k souboru tedy bude vypadat takto - SD Karta/tinfoil/nsp/update_hry.NSP).

3) Zapni Switch do SX OS, stiskni "Album", jdi do záložky "Homebrew" a spusť aplikaci Tinfoil.

4) V aplikaci Tinfoil zvol "Title Management" > "Install NSP" a vyber tvůj soubor s aktualizací. Aplikace se tě zeptá, zda požaduješ přeskočit kontrolu verze FW, to samozřejmě potvrď a nech instalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu