Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Ne, Fornite je tzv. Battle Royal hra kde hraje více hráčů online proti sobě.

Takže pokud máte hacknutou konzoli tak hrozí Ban.

Nevím jak je to u Pokémonů, třeba poradí někdo jiný.

Na hacknute konzoli jde bez problémů hrát hry které nevyžadují online připojení, tudíž teoreticky všechny hry které maji singleplay (hra pro jednoho hráče)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, dve nove super spravy:

1 - vysla nova SX OS 2.2.1 BETA - Opravene ukladanie hier do zloziek, uz som mal vtom bordel

2 - Vydanie YouTube NSP instalatora - trosku mam obavu, ci sa tam prihlasit so svojim uctom, ale inak funguje paaaaaaarada.SX OS 2.2.1 BETA SX OS 2.2.1 BETA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci mám tu Switch,ale nevím jestli se dá použít SX na toto sériové číslo XAJ 400050344XX? Hledal jsem na gba tempu,ale nějak jsem tam tuto řadu nenašel.( nebo jsem slepý) Jinak kde je nejlepší koupit SX OS PRO na Switch? Třeba na stargames3DS.cz?  Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ano, na GBATemp to skutečně je :)

Citovat

Serials beginning with XAJ4:
XAJ40050X and below are safe to buy

Tebou zmíněné SN je několikanásobně nižší, než výše psané - bude to tedy téměř určitě hacknutelná revize.

Ověřená místa, kde koupit SX OS (nebo SX Pro), jsou na začátku totoho tématu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý.Ale jde mi jen o to že mi jeden člen zde nabízi SX OS PRO (hardware) ale už použil licenční klíč.A jestli je vůbec možné použít jinou licenci na tento hardware? A jak tak koukám tak třeba na stargate3DS.cz se samotná licence neprodává.Takže je otázka kde ji seženu? To mě zajímá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Su dve varianty ... SX PRO alebo SX OS

- SX PRO = licencia plus hardware

- SX OS = licencia, spustenie konzole pomocou PC a kablu

Ak ti predava len harware, licenciu si pravdepodobne nechava a bude spustat pomocou kablu a PC.

 

Ja mam len SX OS a v pohode fungujem... netreba SX PRO... to je skor ak moc cestujes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Dobře, nejsem si jistý, jestli to opravdu nevidíš, nebo jsi to jen neprošel, tak ti to sem dám sám:

Citovat
  1. SX Pro
    Nejjednodušší varianta, obsahuje tzv. "dongle" zařízení, které slouží pro načítání SX OS. Je potřeba při každém zapnutí zapojit do USB-C konektoru.
    Obsahuje již platnou licenci. Nemá za následek ztrátu záruky. Připravené pro budoucí aktualizace.
    Cena: +/- 1100 Kč
  2. SX OS
    Levnější varianta, jedná se pouze o licenci, bez "dongle" zařízení. Systém se načítá buď z PC (Windows) nebo mobilu (Android) - je potřeba, stejně jako u PRO varianty, načíst při každém zapnutí konzole. Obchody vetšinou zasílají licenční kód elektronicky emailem. Je zde potřeba více zručnosti a možná i zkušeností, ale níže uvádím návod i pro tuto variantu, kterou mimochodem doporučuji, vzhledem i k menší ceně.
    Cena: +/- 600 Kč

 

Pod tím máš dokonce odkaz na obchody, kde můžeš obojí najít (vč. cen) - to už jsem ti psal též:

Citovat
  • https://www.online-trends.net/ 
    • evropský obchod
    • SX Pro - 1040 Kč
    • SX OS - 700 Kč
    • Možnost platit kartou (VISA i MasterCard), dvoufázové ověření.
    • pošta zdarma
    • Po zaplacení kartou obratem email s licenčním kódem (v případě SX OS).
       
  • https://axiogame.com
    • čínský obchod
    • SX Pro - 1125 Kč
    • SX OS - 570 Kč
    • Možnost platit kartou (VISA i MasterCard), dvoufázové ověření.
    • Dodání na mail trvalo cca půl dne (nedostal jsem ani potvrzení o objednávce či platbě), ale kód přišel. Prozatím nemohu odzkoušet funkčnost kódu, ale předpokládám, že nebudou problémy.
       
  • https://www.nds-card.com/ 
    • obchod v Číně
    • SX Pro - 1180 Kč
    • SX OS - není v nabídce
    • Možnost platit kartou (neověřeno) a pomocí PayPal (ověřeno), kde je podobný postup, jako u obchodu níže - Spielite.
    • pošta zdarma

 

Prosím, přečti si ten první příspěvek, než se zeptáš několikrát na něco, co je zodpovězené přímo v tomto tématu, do kterého právě teď přispíváš. To platí samozřejmě i pro všechny ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

To se tu taktéž řešilo, o stránku zpět:

Citovat

.NSP je soubor z eShopu, .XCI je dumpnutá cartridge. .NSP soubor se musí instalovat, .XCI soubor se připojí jako virtuální cartridge.

Víc výhod/nevýhod prakticky není (mimo šance na ban certifikátu konzole). Osobně mi víc vyhovuje .NSP, je to ale otázka preferencí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dopr... já před dvěma dny updatoval na 6.1.0 :D a to jsem musel znovu dělat jig protože mi to vypnulo automatický RCM mod když je konzole vypnutá, jsem se lekl že mi ten update smazal SXOS ale pak si řikám to je blbost vždyť to funguje na všechny verze fw :) a teď tohle :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

O které hře konkrétně mluvíš? Pokud ti hra nepřetržitě hlásí, že vyžaduje update (i v offline režimu), je velmi pravděpodobné, že je to hra, kterou prostě bez updatu ani nespustíš.

Řešení je tedy jednoduché: najít update hry a nainstalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu