Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

pre istotu, nikdy nevies ci ten origo nebude uz upraveny pred tym ako stiahnes... vsadzam na istotu. Aj ked mozno zlozitejsi sposob, ale istejsi. Ale kludne aktualizuj klasickym sposobom. Ja uz klasicky nemozem pouzivat, mam BAN. Takze pre mne by aj tak ina moznost nebola ako tento sposob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

@duspica: Máš dvě možnosti:

1) Nainstalovat hru jako .NSP skrze Tinfoil (v něm potvrdíš ignorování kontroly FW)

2) Updatovat na 6.2.0, dej si ale pozor, ať máš nejnovější verzi SX OS.

Co se updatu offline týče: Díky ChoiDujourNX se nezničí tzv. fuze a můžeš v případě potřeby downgradovat. Pokud ti na tom (a na případném BANu) nezáleží, klidně updatuj online.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pokud koupíš úplně novou konzoli, je dost možné, že bude patchnutá. Dá se to poznat pomocí sériového čísla konzole, které je na samotné krabici (tzn. není potřeba Switch rozbalovat). Pro kontrolu použij online checker zde, příp. seznam na gbatemp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za ten checker ale to uz jsem neco podobnyho cetl budu mit smulu na czc jsem to uz koupil ale mohl jsem se zeptat at mi nedaj nakej starej ale to asi nevyhovy XD chtel jsem to koupit nekde na internetu treba na Amazonu ale neverim tomu a nevis kde koupit ten SX OS na strankach pro nas to pise zadny zpusob platby nejradi bych nekomu dal penize osobne kdyz to objedna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Při objednávce máš možnost do 14 dnů vrátit zboží bez udání důvodu - pokud sériové číslo nesedí, můžeš konzoli bez problémů vrátit.

Co se nákupu SX OS týče: V ČR neexistuje žádný přeprodejce, proto jsou na první stránce tohoto tématu uvedeny zahraniční obchody. K objednávce v drtivé většině postačí platební karta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nerozumím: Co myslíš tím "s licencí od TX"? Aplikace je aplikace, kromě toho, že se skrze ní dodá konzoli Payload s SX OS, je úplně nerelevantní, jestli máš SX OS licencovaný, nebo ne.

Aplikace "SX Tools" (předpokládám, že se bavíme o této) je jen předělaná, volně dostupná aplikace "Rekado", pomocí které se spouští jakýkoliv payload = jakýkoliv CFW. Neumí kontrolovat licenci, jednoduše proto, že neexistuje důvod, proč by měla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tím bylo myšleno samozřejmě načítat zálohy her z SD karty... Na tohle licenci potřebuješ, nebo si nainstaluješ některé zdarma dostupné CFW.

Pozn.: Vypadá to, že bych mohl mít brzy v ruce dvě SX OS licence navíc... Dám vědět v bazaru, pokud je skutečně budu mít, určitě je prodám (vlastní už mám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Dnes jsem psal maila TX, teď už je to jen na nich, kdy se ozvou (licence od nich mám slíbené za spolupráci).

Co se dotazu týče: Netuším, co myslíš větou "ta zaloha her zdarma je slozity prej v CFW"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Před pár minutami vyšla verze 2.5.1 s podporou instalace .XCI souborů (pravděpodobně zkonvertuje .XCI na .NSP a poté nainstaluje):

Citovat

LayeredFS compatibility fixes:

It appears we introduced a regression in "LayeredFS" support in 2.5.0. This affected certain game mods like fan translations. This has been tracked down and fixed!

Improved Internet Local Wireless Play:

Numerous stability fixes and improvements have been made to the Internet Local Wireless Play functionality.

Fixed false positive 'corrupted' message for installer:

The Switch software management menu has an option for verifying the integrity of installed titles. When using this functionality with titles that have been installed through our NSP installer you would always get a message saying the title data is corrupt. This was mostly a false positive as the installed titles worked fine.. but we've hunted down the root cause of this and fixed this cosmetic shortcoming for all new installs!

Add support for installing XCI:

You read it right, as of now you can also install titles that come in XCI format, just as you would be able to do for any content that comes in NSP format. This is useful for people who would like to access all of their games from the home menu screen instead of going through our menu. Of course you can still play XCI titles without installing as well!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu