Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Luke25

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

Dotazník na návod  

36 hlasů

1. 1. Jak se vám návod líbí?

• Skvělé, přehledné
      28
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      5
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

• Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Ja koupil, resp objednal pred vanoci (20.12.) zde: Spielite.com. Nerikam, ze doporucuju, zatim mi to nedorazilo ;). Ale platba pres paypal, odeslano asi hned druhy den (z CIny), mam tracking, takze se to tvari, ze to jede dokonce snad uz asi tyden v cesku, ale ted to stoji.... tak nevim, jestli budu resit clo, vi buh... 

Na https://www.cymods.co.uk jsem to tedy vubec nenasel..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
před 2 hodinami, lewel101 napsal:

Ma nekdo skusenost s obchodem https://axiogame.com/ objednal jsem tam ale stale zadna odpoved, zadal jsem informace karty ale penize my z uctu neodesly, muzemi nekdo poradit.

Z axiogame.com jsem kupoval taky, peníze se neodešlou, dokud druhá strana nepotvrdí platbu. Do té doby jsem neobdržel žádné informace o platbě, nebo objednávce. O den později mi ale rovnou přišel kód :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 9 hodinami, nekdoa napsal:

Ja koupil, resp objednal pred vanoci (20.12.) zde: Spielite.com. Nerikam, ze doporucuju, zatim mi to nedorazilo ;). Ale platba pres paypal, odeslano asi hned druhy den (z CIny), mam tracking, takze se to tvari, ze to jede dokonce snad uz asi tyden v cesku, ale ted to stoji.... tak nevim, jestli budu resit clo, vi buh... 

Na https://www.cymods.co.uk jsem to tedy vubec nenasel..

Zde to máš https://www.cymods.co.uk/brew.html

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak tu máme konečně stable vydání od verze 2.0, přidávám changelog a upravuji první stránku (autor se tu od listopadu neukázal):

• Citovat

• Fixed issue with installing split XCI / NSP
      Some split content file sizes were causing issues for some people, this is no longer the case!
    • Fixed issue with deleting files after XCI / NSP installation
      Deleting the original XCI/NSP files after installation was introducing some crashes and side effects for certain users. We investigated this issue and are happy to let you know its now a thing of the past!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím, zadával jsem tady v bazaru poptávku po Switch s CFW ale je to zřejmě nedostatkové zboží :(

Takže jsem se nakonec rozhodl koupit Switch a nainstalovat CFW. Moje otázka zní: potřebuju na instalaci CFW nějakou specifickou verzi Switche (podle data výroby, starší revize z bazaru) nebo když si dneska koupím z eshopu nový Switch k tomu CFW (Excuter, Atmosphere....) u tak bude všechno bez problému fungovat? Díky za odpověd

EDIT: Aha, takže potřebuju starou verzi Switche nejlépe koupenou před 08/2018....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V obchodě můžeš zkusit hledat na krabici podle sériového klíče a naskenovat jej, viz: 

Citovat

- Nintendo Switch konzole - nepatchnutá, lze ověřit zadáním sériového čísla / oskenováním čárového kódu pod tímto odkazem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prosím, pokud máš problém s placením kartou online, tak jdi do jiného tématu, vzhledem k tomu, že je to už podruhé, co se ptáš, jak zaplatit v e-shopu...

Mimochodem: Neplatil jsi už náhodou licenci u toho prvního obchodu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 13 hodinami, lewel101 napsal:

pokud víš jak na te strance zaplatit tak mi poraď a nepiš toto

před 13 hodinami, lewel101 napsal:

Nakoupil jsem na https://www.cymods.co.uk mužemi někdo poradit jak na teto strance zaplatit

V nákupním košíku  u  souhrnu objednávky jsem zadal číslo platební karty a poté potvrdil platbu telefonem.Platba proběhla za 1 minutu a hned poté  mě byl doručen licenční kód na můj mail.Jednodušší už to být nemůže.

EDIT:ale možná už změnili platební metody.

Upraveno uživatelem placek
dodatek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj lidicky podle tohoto skveleho navodu se mi to podarilo rozchodit , ale mam mensi problem se Zeldou verze 1.5.0 ktera po spusteni porad pise ze se chce pripojit na internet , coz mu samozrejme nechci umoznit mam Airplane mod . Ostatni hry jedou v pohode ... nejaka rada ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu