Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Ja koupil, resp objednal pred vanoci (20.12.) zde: Spielite.com. Nerikam, ze doporucuju, zatim mi to nedorazilo ;). Ale platba pres paypal, odeslano asi hned druhy den (z CIny), mam tracking, takze se to tvari, ze to jede dokonce snad uz asi tyden v cesku, ale ted to stoji.... tak nevim, jestli budu resit clo, vi buh... 

Na https://www.cymods.co.uk jsem to tedy vubec nenasel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
před 2 hodinami, lewel101 napsal:

Ma nekdo skusenost s obchodem https://axiogame.com/ objednal jsem tam ale stale zadna odpoved, zadal jsem informace karty ale penize my z uctu neodesly, muzemi nekdo poradit.

Z axiogame.com jsem kupoval taky, peníze se neodešlou, dokud druhá strana nepotvrdí platbu. Do té doby jsem neobdržel žádné informace o platbě, nebo objednávce. O den později mi ale rovnou přišel kód :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Zaplatíš kartou, druhá strana potvrdí platbu a dostaneš klíč. Uznávám, že jsem se s tím nikde jinde nesetkal, ale kód přišel asi 5 minut poté, co mi v bance potvrdili, že jsem vůbec něco platil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, nekdoa napsal:

Ja koupil, resp objednal pred vanoci (20.12.) zde: Spielite.com. Nerikam, ze doporucuju, zatim mi to nedorazilo ;). Ale platba pres paypal, odeslano asi hned druhy den (z CIny), mam tracking, takze se to tvari, ze to jede dokonce snad uz asi tyden v cesku, ale ted to stoji.... tak nevim, jestli budu resit clo, vi buh... 

Na https://www.cymods.co.uk jsem to tedy vubec nenasel..

Zde to máš https://www.cymods.co.uk/brew.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tak tu máme konečně stable vydání od verze 2.0, přidávám changelog a upravuji první stránku (autor se tu od listopadu neukázal):

  • Citovat

     

    • Fixed issue with installing split XCI / NSP
      Some split content file sizes were causing issues for some people, this is no longer the case!
    • Fixed issue with deleting files after XCI / NSP installation
      Deleting the original XCI/NSP files after installation was introducing some crashes and side effects for certain users. We investigated this issue and are happy to let you know its now a thing of the past!

     

     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, zadával jsem tady v bazaru poptávku po Switch s CFW ale je to zřejmě nedostatkové zboží :(

Takže jsem se nakonec rozhodl koupit Switch a nainstalovat CFW. Moje otázka zní: potřebuju na instalaci CFW nějakou specifickou verzi Switche (podle data výroby, starší revize z bazaru) nebo když si dneska koupím z eshopu nový Switch k tomu CFW (Excuter, Atmosphere....) u tak bude všechno bez problému fungovat? Díky za odpověd

EDIT: Aha, takže potřebuju starou verzi Switche nejlépe koupenou před 08/2018....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

V obchodě můžeš zkusit hledat na krabici podle sériového klíče a naskenovat jej, viz: 

Citovat

- Nintendo Switch konzole - nepatchnutá, lze ověřit zadáním sériového čísla / oskenováním čárového kódu pod tímto odkazem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Prosím, pokud máš problém s placením kartou online, tak jdi do jiného tématu, vzhledem k tomu, že je to už podruhé, co se ptáš, jak zaplatit v e-shopu...

Mimochodem: Neplatil jsi už náhodou licenci u toho prvního obchodu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, lewel101 napsal:

pokud víš jak na te strance zaplatit tak mi poraď a nepiš toto

 

před 13 hodinami, lewel101 napsal:

Nakoupil jsem na https://www.cymods.co.uk mužemi někdo poradit jak na teto strance zaplatit

V nákupním košíku  u  souhrnu objednávky jsem zadal číslo platební karty a poté potvrdil platbu telefonem.Platba proběhla za 1 minutu a hned poté  mě byl doručen licenční kód na můj mail.Jednodušší už to být nemůže.

EDIT:ale možná už změnili platební metody.

Upraveno uživatelem placek
dodatek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidicky podle tohoto skveleho navodu se mi to podarilo rozchodit , ale mam mensi problem se Zeldou verze 1.5.0 ktera po spusteni porad pise ze se chce pripojit na internet , coz mu samozrejme nechci umoznit mam Airplane mod . Ostatni hry jedou v pohode ... nejaka rada ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu