Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Zdravím, svůj "jig" ze sponky jsem sice někde ztratil, nicméně kdyby ses rozhodl si udělat vlastní, můj vypadal takto (a fungoval na 100%):

V 30. 8. 2018 at 10:35, spenat napsal:

Instalace her pro vyšší FW by snad neměla být problém (minimálně u .NSP souborů): Homebrew aplikace "Tinfoil" v nejnovějších verzích ignoruje při instalaci .NSP kontrolu verze FW a taktéž spuštění údajně normálně proběhne. Prý to ovšem neplatí pro DLC/Updaty, každopádně nemůžu potvrdit - nezkoušel jsem. Nicméně vzhledem k tomu, že to umí Tinfoil, nevidím důvod, proč by něco takového nemohlo fungovat i na SX OS.

Co se .XCI záloh týče, upřímně netuším. Co se web apps týče: Pokud se nepletu, tak Netflix nemá webovou verzi aplikace, ne? Youtube a prohlížeč mi přijdou reálnější :)

A úplně mimochodem: Pokud je někdo v Praze, daruji svůj "Jig" ze sponky (fungoval vždycky), už nebude potřeba :D 

image.png.60d6881e737204f8e0e5b257dc7a1b41.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny.
Dokáže mi někdo popsat jak funguje ban. Xecuter mám už 5 měsíců, ale celou dobu jedu offline ze strachu, že dostanu ban. Ale chtěl bych si stáhnout a zahrát warframe, který lze hrát pouze online.
Takže mám v plánu si spustit Originální firmware stáhnout ho z eshopu a zapařit si ho.

Nyní mám 2 otázky: 1)Jaká je šance na BAN
2) co BAN obnáší. někde sem četl, nebudu moct používat eshop a hrát online -> takže tím pádem budu na tom stejně, jako když jsem nintendo používal celých 5 měsíců

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

1) Nelze s jistotou říct, jaká je šance. Jakmile začneš používat CFW, šance prostě je - někdo ban dostane dříve, někdo později.

2) Přesně, jak říkáš: Při banu nemůžeš reálně využívat žádné online Nintendo funkce - nic víc, nic míň. Vše ostatní ti půjde jako doteď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s tímhle "českým" shopem, našel jsem docela dobrou cenu a doručení 7-12 dní.

https://cz.stargame3ds.com/team-xecuter-sx-switch-sx-flash-card-for-nintendo-switch.html

 

Popř. s tímhle nemáte někdo zkušenost? Jak dlouho trvá doručení? Díky

https://www.online-trends.net/en/sxpro.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Na první stránce v "ověřených obchodech"...

Citovat

Přehled ověřených obchodů

  • https://www.online-trends.net/ 
    • evropský obchod
    • SX Pro - 1040 Kč
    • SX OS - 700 Kč
    • Možnost platit kartou (VISA i MasterCard), dvoufázové ověření.
    • pošta zdarma
    • Po zaplacení kartou obratem email s licenčním kódem (v případě SX OS).
  • https://stargate3ds.cz/
    • "Česká" varianta obchodu, který zasílá pravděpodobně z Číny
    • SX Pro - 1025 Kč
    • SX OS - 700 Kč
    • Možnost platby kartou (VISA i MasterCard).
    • pošta + 130 Kč

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ověřené obchody se na titulní stranu tématu dostaly z toho důvodu, že je uživatelé z tohoto fóra využili. Někteří ovšem psali recenze do soukromé zprávy, takže je pravda, že nelze naprosto přesně konkretizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro assasin: Já využil ověřený obchod. ten první obchod nevyšel(teď nevím kde jsem to objednal). Poté co jsem se z toho oklepal, jsem ale uspěl na online-trends.
.
Teď otázka. když pustím Originální firmware a na něm zakoupený splatoon 2 (v podobě zasouvací kartičky), hrozí stále BAN?
+ jde stále hrát splatoon 2 na starším system update 5.0.1.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ano, hrozí. Jakmile jednou spustíš SX OS (nebo jiný CFW), automaticky začne existovat riziko banu.

Navíc Splatoon 2 je převážně online hra: Pokud budeš hrát bez CFW, šance na ban je sice o něco nižší, pořád je ale v takovém případě velmi vysoká šance, že ban dříve či později dostaneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyče online a cfw offline hraní, já si udělal backup čístého NAND a celý CFW provozuji na jiné SD kartě jako emuNAND (SX OS featura, systém běží na sd kartě a neměl by měnit systemový NAND) a offline režim. AutoRCM nepoužívám.

Oficiální FW mám s čistou SD kartou tj. jen s koupenými hrami z eshopu + originální cartridge pro online.

Nicméně už nedělám restore původního NANDu při přechodu z CFW do OFW, takže možná i mě jednou potká BAN, ale prostě jsem byl zvědavý jak funguje CFW :-).

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jen bych se rad poptal, jestli je mozne ze i po pripojeni rcm jigu (sponka) se nelze dostat do menu + tlacitko + power button? Nebo je jen chyba, zebnejspis nemam spojeny posledni a prvni konektor? A jeste, jestli kdyz si koupim SX OS PRO a nepujde konzole prolomit (SN XAJ7004201285) kde mi pise mozna, ze pujde, tak casem az to prolomi, pujde pouzit ten SX OS co bych ted koupil? Diky moc za kazde info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ahoj, s každou revizí Switche (ať už patchnutou, či nepatchnutou) se dostaneš do RCM, je to tedy pravděpodobně nefunkční jig.

Co se druhé části dotazu týče: Nikdo momentálně neví, jakým způsobem bude SX OS fungovat na momentálně patchnutých zařízeních. Osobně bych řekl, že ano, nicméně je to jen můj odhad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Vždyť píše, že se mu to moc nedaří - na co bys chtěl podrobný návod? :)

Zkopírování souborů může jít, pokud je souborová struktura hry na Switch totožná s tou na PC. I přesto je to ale spíš teorie, osobně jsem takto zkoušel češtinu na Skyrim a hra vůbec nenabootovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.Dnes sem koupis Switch i s SX OS pro.Vsechno funguje jak ma,ale kdyz chci spustit hru Starlink tak to pise ze chce stahnout nejaky data.Kdyz dam strart software tak to napise A software update is requied.Update data will be downloaded now.A dal me to nepusti.Ve Switchi je verze SW 6.1.0 Je bezpecne nechat probehnout aktualizaci na nejnovejsi SW ?Nebo co je potreba udelat.Predem dekuji za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu