Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Zdar, potřeboval bych též poradit :)

Jsem na konci návodu - tzn vložena "licence", ale pokaždé, co přípojím Switch pc, "injectnu" payload - jen mi blikne obrazovka s SX OS a naběhne patrně "oficiální FW", dále mě to pořád otravuje s aktualizací FW abych mohl používat microSD kartu...

Sem už trochu bezradnej..má někdo zkušenost?

Zkoušel jsem znova formátovat kartu a projet proces dle návodu..ale jsem opět ve slepé uličce, nabootuje mi to "normálně" a chce update FW pro použití microSD karty..

Předem díky za jakoukoliv radu

 

Update : pořídil jsem "super mario bundle" - co jsem tak hledal na netu, měl by tam být FW 3.0.1 ... může tohle být ten "problém" a mám updatovat?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

jop podpora exfat od verze 4.1 tusim. zkusim dohledat moznost selektivniho update SW

 

tak update FW v offline modu je popsan zde:

https://www.codedonut.com/switch-hacking/update-banned-nintendo-switch-offline-choidujournx/

akorat link na FW nefunguje, co je celkem skoda.

 

jeste je moznost naformatovat kartu na fat32 a hry pak rozdelovat na mensi casti softem xci cutter. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pár věcí v bodech:

- 3.0 je opravdu historický FW, aktuální FW, kde funguje CFW, je 6.2.0.

- Update přes ChoiDujourNX je jednoduchý, jen si musíš najít (google) soubory s oficiálním FW (hledej 6.2.0, jak jsem psal výše) - odkaz sem dát ale nemůžu, vzhledem k tomu, že je to již Nintendem považováno za warez.

- Při updatu skrze ChoiDujourNX dostaneš dotaz, zda chceš nainstalovat i podporu exFAT, to jednoduše zaškrtneš.

- Pokud vyloženě nechceš používat .XCI soubory na kartě, pak ani exFAT nepotřebuješ, stačí FAT32: .NSP soubory nainstaluješ přes USB (nebo třeba přes WiFi), Switch si je sám rozkouskuje po 4GB.

A poslední věc, jak píše mirai_trunks: Do SX OS menu (příp. homebrew menu u jiných CFW) se leze přes Album, nikoliv přes "game library".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

díky oběma, problém vyřešen updatem přes "ChoiDujourNX" (vč. odpory exFAT).

SX OS (resp. CFW) mi právě z důvodu "nepodpory" karty nenabíhalo...projel jsem celý návod s 8GB kartou, nainstaloval 5.1 FW (držel jsem se u zdi:) a jede to.

Ještě jednou díky za technickou podporu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ahoj,

je to risk (50:50), může to být v pohodě, nicméně to už může být patchnutá revize. To, bohužel, neodhadneš. Jedinou možností je vyzkoušení a v případě, že bude Switch patchnutý, tak ho vrátíš bez udání důvodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pokazit nic nemůžeš. Pokud hack konzole nepůjde, konzole ti jednoduše nenaběhne do upraveného FW (pravděpodobně neudělá vůbec nic). Zkusit to určitě bez problémů můžeš.

SX OS Pro můžeš v rámci ČR (kvůli jednodušším reklamacím) koupit maximálně v bazarech - žádný e-shop je u nás neprodává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj dotaz. připojím se prvně k wifi, a pak když si zadám do primární DNS adresy:163.172.141.219 a do sekundární: 45.248.48.62. tak bych měl být odpojen od servrů nintenda.
1)půjde s tímhle nastavením hrát ve warframe single player kampaň(protože i tak musí být člověk online, aby ji mohl hrát)?
2)můžou mě i tak v tu chvíli nějakým způsobem zabanovat?
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ahoj,

1) Velmi pravděpodobně nepůjde. Každá online hra se na Switchi připojuje na servery Nintenda, což budeš nastavenou DNS blokovat.

2) Dokud používáš 90DNS, tak to ani nezjistíš. Jakmile se ale připojíš zpět na originální servery, je ban velmi pravděpodobný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu