Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

dík. takže to prostě nevojebu.
Teď jsem si stáhl modern combat brawl.nsp a nejde mi. Předpokládám, že je to tím, že je to nová hra typu .nsp a já mám starší system update 5.1.0..
Je i jinej způsob jak hru rozpohybovat než updatovat systém na vyšší verzi. Páč, mám problém si postahovat soubory ChoiDujourNX (antivir tomu brání). a updatovat online jde jen na 7.0 kde mi nepude CFW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Uplynula liž delší doba od zahájení prodeje SXOS verze dongle, je už nějaký spolehlivý obchod/eshop/, který na 99% dodá tento výrobek. Uživatelé zde měli i nedoručené , tak se ptám, protože se mi podařilo sehnat přes rok starý switch. Používal jsem ho už na starém Switchi, ale byl z bazoše v česku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Dnes vyšlo SX OS v2.6 (Beta) s podporou FW 7.x. Více info zde, přidávám také oficiální info:

Citovat

This new 2.6 BETA of SX OS adds full support for Nintendo Switch firmware 7.x, including ALL functionality you expect when using our product. We've been pioneering our own unique and proprietary solution for defeating any future firmware protection and we're quite happy with the results so far.

This release is marked as BETA because we changed things drastically under the hood to streamline future firmware updates and some things may inadvertently behave differently.

That does not mean it hasn't been vetted at all, so give it a shot today!

Of course, we haven't been sitting idly behind the scenes either. A lot of our development resources and attention has been dedicated to bringing SX OS to those "unhackable" switches. We are working hard to bring the SX OS experience to all of you who are stuck with an "unhackable" switch. Stay tuned for more news!

Očividně TX také stále pracují na řešení pro "nehacknutelné" Switche, tak uvidíme, co přinesou 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu potvrdit, že 2.6.1 beta funguje na 7.0.1, Koupil jsem v zástavárně Switche bez ničeho za necelou dvojku a měl nejnovější fw, vše už funguje. Mám jen problém při vypnutí konzole. Zadal jsem auto RCM a musím manuálně injektovat v případě manuálního vypnutí, power/+ ani nic jiného konzoli nespustí a ani se mi nenačte menu SXOS. Nevíte , jak se do tohoto menu dostat? Kde by mohla být chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, michal.ostravice napsal:

Mohu potvrdit, že 2.6.1 beta funguje na 7.0.1, Koupil jsem v zástavárně Switche bez ničeho za necelou dvojku a měl nejnovější fw, vše už funguje. Mám jen problém při vypnutí konzole. Zadal jsem auto RCM a musím manuálně injektovat v případě manuálního vypnutí, power/+ ani nic jiného konzoli nespustí a ani se mi nenačte menu SXOS. Nevíte , jak se do tohoto menu dostat? Kde by mohla být chyba

Nikde, to je normalni chovani. auto RCM pouze vynecha pouziti JIG, injektovat to po restartu nebo vypnuti, musis vzdycky. Pokud se pletu, tak me opravte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Je to přesně tak, jak říká @stoupa88: AutoRCM pouze nahrazuje Jig, resp. "poškodí" 1 byte z bootovací sekvence, Switch tedy automaticky bootuje do RCM. Payload je ale vždy nutné následně injectnout.

Co se overclockingu v SX OS týče: SX OS žádné funkce OC momentálně integrované nemá, pokud nemluvíme o některých emulátorech, které mají možnosti přetaktování (tedy odemčení frekvencí CPU, které Switch běžně nepoužívá).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

AutoRCM (nikoliv pouze "RCM", recovery Switche - to vypnout nejde a ani bys to nechtěl :))

Každopádně při spouštění Switche podrž Volume +, měl by ses dostat do nastavení SX OS, kde lze AutoRCM vypnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu