Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Zřejmě ano. Osobně jsem nikdy neupdatoval online (vždy jsem dělal offline update, kde se zachování AutoRCM nabídne), nicméně pokud jsi měl AutoRCM, zkusil bych ho nainstalovat znovu - nic tím nezkazíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Junior Moderators

Údajně provádí údržbu:

„We apologize for the inconvenience of our main website being down. We are hard at work to have it back online, it won't be long. Thank you for your patience. Meanwhile, you can use this temp site to activate your license. We will be back soon. TX etc.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://sx.team-xecuter.rocks/

 

Nerucim za to 🙂 budte opatrni

info: treba se to nekomu hodi....

Nahodil jsem ChoiDujourNX -FW 7.0.0 + sxos 2.6.1 beta = vypada to funkcni

chvilku me zaseklo, ze jsem nedal podporu exfat pro nove velke karty, nasel jsem starou mensi kartu a flashnul to znova,

uz s podporou exfat. Upgradoval jsem z nejakeho fw5x

Chodi to i na 7.0.1?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: Vyřešeno BETA 2.6.2 - stačilo si přečíst úplně všechny zprávy 🙂

 

Zdravím Vás všechny,

mohl by jste mi někdo prosím poradit 🙂

Mám SXOS, konzoli ve verzi 7.0.1, kartu zformátovanou na exFAT, zakoupenou licenci a vygenerovaný soubor licence.dat

Postupoval jsem přesně dle návodu:

1. zformátoval kartu

2. uvedl konzoli do RCM módu

3. pomocí TegraRcmGUI jsem vložil payload

4. dostal jsem se do SXOS

5. zapl AutoCRM

6. vybral bootování custom FW

7. na kartě se objevil soubor s requestem o licenci

8. vložil na kartu vygenerovaný soubor licence.dat

9. připojím konzoli k PC

10. konzole se jeví v TegraRcmGUI jako RCM 

11. vyberu Inject payload, jen problikne červená obrazovka s logem SXOS a zase zhasne.

Přiznám se, že jsem postup opakoval už asi desetkrát a nemohu najít, kde jsem udělal chybu a začínám být bezradný :(

Předem Vám děkuji za případné názory a rady 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Včera vyšel update 8.0.0 - pokud používáte jakýkoliv CFW (Ať už SX OS, Atmosphére, ReiNX apod.), prozatím neupdatujte! Žádný CFW prozatím tuto verzi nepodporuje, ale už se na nich začalo pracovat.

Zároveň pokud máte "patchnutý" Switch (tedy ten, na kterém nelze nainstalovat CFW za pomocí Jigu) a chcete mít šanci v budoucnu CFW nainstalovat, definitivně neupdatujte! Update 8.0.0 opravuje exploit "fusée gelée", což je poslední cesta, kterou se teoreticky bude dát na takový Switch nainstalovat CFW softwarovou metodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Junior Moderators

Necituj předchozí příspěvky, je to proti pravidlům fóra.

Ohledně těch souborů: Je to třeba složka s nainstalovanými hrami, vygoogli si, jak na tvém PC zpřístupnit systémové a skryté soubory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možné nějak obejít check nové verze hry při jejím spouštění? Jde vyloženě o preskoceni dialogoveho okna s volbami Start, Download, Cancel. 

Od serverů Nintenda jsem odříznutý, jak Switch detekuje novější verzi? Jde mi hlavně o to, aby děcka neupdatovaly on-line i když by to nemělo jít. Nebo je jediná cesta to průběžně vše aktualizovat?

Aktualne jsem na ofw 7.0.1 a SX OS 2.6.2 beta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

O jakou konkrétně hru se jedná? Pokud ti hra hlásí, že našla novější verzi, mělo by stačit dát "Cancel", příp. "Start" a hra se spustí. Pokud tě hra okamžitě po instalaci požádá o update, je velmi pravděpodobné, že se jedná o hru, která už od vydání vyžaduje "Day 1" update (viz třeba Starlink: Battle for Atlas) - v takovém případě je nutné update nainstalovat.

Každopádně pokud chceš zamezit dětem, aby updatovaly FW, nejjednodušší metodou je využívat DNS od 90dns, které tě skutečně úplně odstřihnou od serverů Nintenda. V tomhle případě se dětem nepovede updatovat, ani kdyby se stokrát snažily :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu