Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

před 21 hodinami, spenat napsal:

... Pokud ti hra hlásí, že našla novější verzi, mělo by stačit dát "Cancel", příp. "Start" a hra se spustí.

... Každopádně pokud chceš zamezit dětem, aby updatovaly FW, nejjednodušší metodou je využívat DNS od 90dns,

Přesně tohohle okna bych se chtěl zbavit 🙂 Předpokládám, že tohle okno vyvolá ofw, který v den vydání tipl bych si obsahuje i seznam aktuálních verzí her. Jinak nevím, jak by bez připojení k internetu byl switch schopný požadovat update...

90dns mám, takže je to v pohodě, nastavení sítě si snad nezmění :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív si ověř, jestli je vůbec tvoje konzole použitelná pro cfw. Už během toho se dozvíš spoustu odpovědí, po kterých jsi se evidentně ani nesnažil moc pátrat. Pokud bude, pečlivě si přečti první stránku tohoto vlákna a budeš vědět snad vše potřebné. Pokud ne, pročti si i další stránky a pokud ani potom nebude něco jasné, určitě ti tu každý rad odpoví na otázku. Nemá smysl opakovat věci xkrát napsané.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 5. 2019 at 18:07, xmod napsal:

MK11 potřebuje ke spuštění OFW 7.x a novější

Ahoj, jen upřesním že pro MK11 stačí FW 6.2.0 (já jsem stále na něm a MK11 i s prvním updatem hraju (FW 7.x potřebují až další updaty, ale pro offline stačí ten první).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Bylo by dobré upřesnit, kterou německou stránku myslíš, nicméně na první straně nemáš jen jeden obchod - je jich tam víc. Pokud ti nejde ani jeden, na eBayi (příp. po chvilce googlení) jich najdeš velké množství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, spenat napsal:

Všechny jsi asi nezkoušel 🙂 Z Axiogame (na první stránce) jsem kupoval já a platil jsem normálně kartou.

Nevím jak dnes, ale tam měli ještě nedávnou s kartou nějaké potíže a nefungovalo to.

Nicméně je stačí kontaktovat a zaplatit přes Paypall 😉 

Komunikace s nimi byla naprosto v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ještě doraz už mám koupený sx os ale teď mám jinej problém když to tam nainstaluji tak pak najede konzole ale klikami na album a pořád nic jen to problikne a hned mne to hodí zpátky prosím poradíte mi koukal sem a nikdo takovou věc tady nepsal a pořád mi to nabízí update z karty 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na formátované to mám na exFAT ale prostě když tam nahraju sx os tak vše jede normálně na kartě se mi udělá normálně licence abych ji aktivovali ale kde Oto že když mi najede konzole do normální ho systému tak mi hned najede update z SD karty a když kliknu na albům tak se nic neděje jen to pro blykne a nic mi ne najede může to být tím že mám verzi 8.0.1 a že tam dávám tu betu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
Citovat

mi najede konzole do normální ho systému tak mi hned najede update z SD karty

Přiznám se, že jsem tohle nepochopil, ale předpokládám, že ti Switch nabídl update právě pro podporu exFAT. Potvrdil jsi ten update, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu