Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Anubis: Bez připojení k síti Nintendo to bohužel žádným způsobem pevně nezjistíš (pokud se nechceš ptát na oficiální podpoře). Používal jsi někdy FreeShopNX? Měl jsi konzoli v režimu "Letadlo", nebo za použití DNS, která tě odpojí od serverů Nintenda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FreeshopNX jsem nikdy neměl, režim letadlo ani nastavený DNS taky ne, ale k internetu jsem připojený nebyl. Akorát když jsem přepnul do OFW tak jsem si stáhnul aktualizace na hry, potom smazal nastavení wifi a zase se přepnul do CFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Zkoušej bazary, osobně se mi podařilo jeden Switch první revize v Praze sehnat. Při kontaktování prodejce se ptej na sériové číslo konzole, podle něj zjistíš, jestli je konzole hacknutelná, či nikoliv (viz odkaz).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 9/5/2018 at 11:08 PM, spenat said:

Zkoušej bazary, osobně se mi podařilo jeden Switch první revize v Praze sehnat. Při kontaktování prodejce se ptej na sériové číslo konzole, podle něj zjistíš, jestli je konzole hacknutelná, či nikoliv (viz odkaz).

Díky za tip. Zkusím projít nějaké kamenné obchody a uvidí se :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mephis:

Jo, plus mínus. Ale nabíjení se provede jednoduše, když se zapne konzole, tak se tam dongle ještě nechá asi na 10-20 sekund a je zase dobitý. Pokud by byl vybitý a konzole nebyla zapnutá, je zde ještě možnost ho dobít přes micro USB, např. při zapojení do PC nebo USB nabíječky, taky na asi 10 sekund. 

UPDATE FAQ:

  • Do FAQ na úvodní stránce byly přidány dva nové body:
    1. Jak dlouho vydrží "dongle" zařízení nabité? Jakou kapacitu má baterie?
    2. Konzole nejde zapnout. Mám připojené "dongle" zařízení (popř. Windows nebo Android), ale stále vidím pouze černou obrazovku, co mám dělat?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz k CFW2.0. V případě, že dle očekávání implementují podporu USB disku, lze očekávat výrazné zrychlení her a načítání pozic, pokud by bylo použité SSD? Nebo bude limitace v ostatních komponentech a zrychlení tak nebude znát. Úložný prostor mě moc netrápí, ale pokud by se výrazně navýšila rychlost, pak bych o externí HDD uvažoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu