Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[Ukončeno] PS4 Pro + kamera a 2 hry.


Susperian

Recommended Posts

Zdravíčko kolegové, prodávám svou PS4 pro konzolu 1TB, která je ještě cca 10 měsíců v záruce. Měl jsem ji čistě na hraní exkluzivit, zbytek jsem hrál na PC, takže žádné orgie se nekonaly a hrál jsem skoro bez vyjímky jen singleplayer hry. Důvod prodeje je, že se mi narodí, druhý svišť a už teď není moc času, takže vím, že potom, budu totálně v prde.. Do prodeje se mi moc nechce, ale musím něco obětovat :)

Ke konzoli mám ještě kameru v2 (taky v záruce mám pocit, mrknu, kupovaná zvlášť.) a dvě taneční hry Just Dance 2016 a 2017. Samozřejmně nejlépe, bych chtěl vše prodat jako celek, ale taky vím, že to většinou neklapne :) Kdyby jste chtěli bližší info napište, nějaké foto atd. Konzole, byla na stole u televize, nebyla uvnitř pod televizí a byla podložena, aby nebyla přímo na dřevě. A kupovaná je konzole v Euronicsu. Cenu bych si představoval okolo 8500 jako celek, nebo samotná konzole 7500  a kamera a dve hry 1500. Díky

Edit: Konzole prodaná

Volná Kamera 800 včetně pošty a hry každá za 350 + 50 pošta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu