Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
spenat

HENkaku Ensō - permanentní instalace HENu (h-encore 3.65)

Recommended Posts

Pokud momentálně máte nainstalovaný exploit h-encore a máte firmware 3.65, můžete si pomocí návodu níže udělat váš exploit permanentní. To znamená, že zůstane zaplý i po úplném restartu Vity a nebude potřeba ho již v budoucnu znovu zapínat. Funguje to tedy stejně, jako za dob PSP a jejich CFW.

Tato permanentní modifikace funguje POUZE na Vitě s FW 3.65 (s nainstalovaným h-encore), nikoliv vyšším. Na vyšších verzích je možné instalovat pouze "dočasný" h-encore.

Co budu potřebovat?

 

Jak na to?

1.) Na Vitě spusťte VitaShell a zapněte FTP pomocí tlačítka "Select".

  • Pozn.: Můžete samozřejmě využít také USB připojení: Se zapnutým VitaShellem stiskněte "Start" a u pole "SELECT button" zvolte USB místo FTP.

2.) Připojte se na zařízení a stažený soubor "enso.vpk" přeneste do Vaší Vity (do jakékoliv složky).

3.) Po zkopírování ukončete FTP/USB přenos a ve VitaShell jděte do složky, kam jste soubor "enso.vpk" nakopírovali, najeďte na něj a stiskněte X pro nainstalování.

4.) Po nainstalování Ensa se vraťte na úvodní plochu Vity, kde by se Vám měla vytvořit nová bublina s názvem Ensō (či podobně).

5.) Po spuštění aplikace se řiďte instrukcemi na obrazovce, vše potvrďte. Po instalaci bude Vitu potřeba restartovat - poté Vám naběhne permanentní systém HENkaku Ensō! :)

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

zdravím mam nově nainstalovany pernament na 6,35 po instalaci jsem skoušel nainstalovat angry birds trilogy a minecraft. pote jsem se podíval do nastavení systemů a zjistil jsem že tam je fw6.38. je to normalní? při tvrdem restartu to ukazuje to logo ensa nebo co to mýsto loga sony jsem v ps v začatečník :)

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, je dost možné, že máš nastavený spoofing firmwaru, takže se ti jen ukazuje, že máš nainstalovaný FW 3.68, ale ve skutečnosti máš 3.65 (většinou je to kvůli přístupu online). Pokud ti vše funguje, vůbec bych to neřešil.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu