Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Krásný dobrý den ...
Jsem zde nový a rád bych se Vás zeptal jestli by mi někdo poradil/pomohl

Asi před třema měsícema jsem si koupil Xbox 360 s kinectem(RGH) na kterém je jako systém "Aurora" no a protože má moje sestra malé děti a líbilo se jí to tak si přes bazoš koupila to samé jen s rozdílem že tam má systém "Freestyle".

Jak udělám abych u ní ten "Freestyle" smazal a dal místo něho "Auroru"?

Všem děkuji za případné rady/tipy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Auroru 0.7b i s češtinou najdeš zde na našem foru https://console-forum.net/tema/1105819-aurora-07b-by-phoenix-preklad/

Auroru stačí nakopírovat do Xboxu v Dashlau chi nastavit její spuštění po startu, návody najdeš v sekci Jtag/Rgh

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Postup je třeba zde https://console-forum.net/tema/1099911-aurora-06b-by-phoenix-cestina-1012017/?do=findComment&comment=847350

Přečti si témata s Aurorou, postupy jsou tam napsány několikrát a jsou stejné pro jakoukoliv verzi Aurory.

Dashlaunch bys měl mít někde na HDD v Xboxu, najdi ho přes Spravce souborů a spustis ho přes default.xex soubor

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V pohodě, ono to vypadá a zní složitě, ale je to strašně jednoduché.

Hlavně nezapomeň uložit to nastavení v Dashlaunchi, jinak se ti nebude spouštět Aurora po startu!

Pokud nenajdeš Dashlaunch, můžeš stáhnout z Xboxu soubor launch.ini ten hodit do PC a upravit/editovat v něm položku Path Default a napsat tam cestu na Auroru místo FSD, uložit a nakopírovat/přepsat původní soubor, restart Xboxu a hotovo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu