Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
KARASSIUSS

Oprava ovladače PS4

Recommended Posts

Zdravím,opravoval jsem na ovladači analogovou páčku a stále to není ono.Použil jsem páčku jak s Číny tak zakoupenou u nás a výsledek je stále stejný.Při hře Fortnite stále pohled klesá k zemi bez jakéhokoli dotyku ovladače.Zhlédl jsem spoustu návodů na netu a nechápu jak je to možné,dělám to vše úplně stejně.Jsem elektrikář,takže s letováním nemám problém.Už jsem vyzkoušel snad všechno co mě napadlo,takže jsem se obrátil tady na vás,pokud s tím nemá taky někdo nějakou zkušenost.Ovladač je samozřejmě po záruce,jinak bych do toho nevrtal.Díky za případné rady.K.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Karassiuss: ahoj, hele, byl bys schopen (a ochoten) zkusit opravit muj dualshock4, kdybych ti ho poslal postou? Mám problém s levou páčkou, nefunguje ve směru vlevo/nahoru. Opravu bych ti samozřejmě po dohodě zaplatil. Nechce se mi kupovat nový za ty peníze.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Hoj,Daiv_69,no klidně Ti to vyměním,to není žádný problém,akorát mám obavy z toho,aby to nedopadlo jako u mě,že pohled pořád padá k zemi aníž bych se dotýkal ovladače.Je ovšem zajímavé,že to dělá akorát u hry Fortnite u jiných her se ovladač chová bezvadně.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu