Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Oprava ovladače PS4


KARASSIUSS

Recommended Posts

Zdravím,opravoval jsem na ovladači analogovou páčku a stále to není ono.Použil jsem páčku jak s Číny tak zakoupenou u nás a výsledek je stále stejný.Při hře Fortnite stále pohled klesá k zemi bez jakéhokoli dotyku ovladače.Zhlédl jsem spoustu návodů na netu a nechápu jak je to možné,dělám to vše úplně stejně.Jsem elektrikář,takže s letováním nemám problém.Už jsem vyzkoušel snad všechno co mě napadlo,takže jsem se obrátil tady na vás,pokud s tím nemá taky někdo nějakou zkušenost.Ovladač je samozřejmě po záruce,jinak bych do toho nevrtal.Díky za případné rady.K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Hoj,Daiv_69,no klidně Ti to vyměním,to není žádný problém,akorát mám obavy z toho,aby to nedopadlo jako u mě,že pohled pořád padá k zemi aníž bych se dotýkal ovladače.Je ovšem zajímavé,že to dělá akorát u hry Fortnite u jiných her se ovladač chová bezvadně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu