Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

(Ne)Nabijeni ovladače


Majestic

Otázka

Ahoj všem, potřeboval bych poradit. Mám dva ovladače a oba mi dělají stejnou věc a to, ze se nedokážou nabít. Zkoušel jsem jiný kabel, zastrcku, nabijecku či resetovat ovladače. Nastavení PSka je dobře. Proste když zapnu PSko, tak mi to napíše, ze mám slabou baterie a odpojí se ovladač, když to připojím do nabíječky, tak ovladač začne nabíjet a po chvilce se mi ukáže baterka s otaznikem a dal to nenabiji. Takže musím hrát jenom na kabelu a to se občas stane, ze se mi ovladač vypne i když ho mám na nabíjecce. 

Pomuzete mi s tímto problémem? Děkuji 

71925B3E-4F66-4BC0-8D5B-133C1C606BDA.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, tento problém jsem osobně neměl, ale být tebou zkusil bych pár věcí:

- nabíjet ovladače přes originální kabel, který jsi k PS dostal
- zkusit nabíjet přes stejný USB slot (na PS), přes který jsi ovladač s PS pároval 
- zkontroloval USB port na ovladači, jestli náhodou není zašpiněný (a proto se ovladač správně nenabíjí)

EDIT: Možná si taky mohl nabíjení ovladačů nějak poškodit, pokud jsi nabíjel např. přes adaptér/kabel dodávaný k telefonu, který měl nějaký turbo/fast charge a podobně, což mi ale přijde nepravděpodobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravím-tady jedna možnost jak to řešit..taky jsem nabíjel přes kabel a pořád o to někdo zakopával a následné zvuky padu připojeného ovladače byly moc faj..pak se pořídil ještě jeden ovladač na hraní..takže jsem koukal na ty levné nabíječe na netu a nějak se mi nelíbily...a nakonec jsem koupil----https://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/sony-ps4-dualshock-charging-station/---žádné kabely-vše pěkně na jednom  místě-základna je těžká tak akorát že to nikam to neujíždí-má to svůj adaptér na 220V.-ovladače tlumeně pomerančově svítí při nabíjení...pak začnou pár sekund před koncem nabíjení blikat až zhasnou ůplně....měl jsem to mít už dávno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu