Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Resident Evil 2


Recommended Posts

Herní svět má možnost opět předobjednávky sběratelky Resident Evil 2 za příjemnějších 4859 + poštovné a to pro PS4 i XO. Oproti předchozím cenám za cca. 6000 až 6666kč je to docela pěkný posun.

https://www.herni-svet.cz/resident-evil-2-collectors-edition-x1

https://www.herni-svet.cz/resident-evil-2-collectors-edition-ps4

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Jako už jsem byl skoro nahajpovaný ju někde sehnat, ale za ty prachy to dle videa od míraje nevypadá dobře :( Asi mi bude muset stačit xzone edice s bůčkem a propiskou.

 

Takto si sběratelku koupí asi jen dva druhy sběratelů:

1) zarytí fanoušci, u kterých půjde soška na ctěné místo v obyváku hned vedle svatební fotky a rozvodových papírů

2) individua, co krabicu eště zabalí do bublinkáče, pichnů do igelitového pytla, vysajů z pytla vzduch. No a pak následuje rituál, plný gelu, pláštěnek a bad dragonů (zadejte si kdyžtak výraz "bad dragon" do gůglu). O tom rituálu jsem slyšel jen zkazky typu jedna paní povídala u benzinové pumpy, ale i tak se mi zděšením ježily chlupy na palcoch u noh

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nez se tenhle rozbalovator vzdycky dostane k veci, tak mam pocit, ze rodim :D Ale ta figurka je pekna, vypada hodne detailne. Zbytek sberatelky si svou cenu neobhaji, takze do patku me jeste ceka premysleni, jestli vzit, ci nevzit - to je oc tu bezi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu