Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sekiro:shadow die twice CE


Recommended Posts

Ted sem dostal z amazonu:

We wanted to let you know that there may be a delay in dispatching your Amazon.co.uk order #026-6485847-1758701 for Sekiro Shadows Die Twice Collector's Edition (Xbox One). We expect your order to be delayed by 1-3 days.

Zacinam mit strach, ze to nakonec zrusi. Polak z ebaye taky neodepisuje kdy to hodla poslat :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co se mi nestalo :D nechtěl jsem to sem psát vůbec páč ty co se na ne nedostalo by smály až by se za břicho popadali a teď budou akorát ještě víc nasraný :D V pátek si vezu domu sběratelku a hned jak ji otevřu vidím ze je něco špatně, nebyla tam ta katana. První co jsem si řekl tak že na to seru a udělám si ji na 3D tiskárně, pak jim nakonec píšu mail chtějí fotku tak jí pošlu frajer že to dá obchoďákovi a dají mi vědět. Před chvilkou telefon že jim zbyli dvě sběratelky co si někdo nevyzvedl tak ze mi vymění celou edici :D :D doufám že Trotla dostane pak tu bez katany zmerd :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu