Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejde zpětné hraní....


Zdeny

Otázka

Čaute  všichni :)

Máta dva problémy stejného rázu 

Týká se to fifa18 a nhl 17/18

1:když zapnu ps4 přihlásím se na svůj učet a poté zvolím hru(nhl 17/18) načte se mi do hlavního menu dám online hraní najdu kamaráda co s ním chci hrát pošlu mu žádanku on jí přijme a když je to první hraní tak se nám to normálně načte spustíme hru ….dohrajeme a nejde rematch ...ok fajn....vrátíme se do hlavního menu a proces zopakujeme ale az do te doby že ho najdu pošlu žádost a najde ho to potvrdí to a dlouho se to načítá a po době jemu se ukáže že ztratil spojení s uživatelem a mě že se uživatel odhlásil....ale nikdo s tím nic nedělal.... zkoušeli  jsme to párkrát za sebou a nic a nic a nic...poté mě zoufale napadlo že restartuji hru ale nepomohlo to ….musel jsem restartovat celou konsoli….. a toto musím dělat po každé hře...což je otravné když hrajete třebas 3h v kuse....abych doplnil zkoušel jsem rychlost připojení netu a ta je vynikající…. a i v té hře to píše vynikající min dobrá...tak jsem z toho na nervy ….

 

2:neco podobného je stejně u fifa 18.... vše stejně akorát se mi to nespojí s hráčem až  po 2-3 hodinách hraní... nebo se mi nechtělo spojit když jsem, měl 2 h zapnuté psko pro nabíjení sluchátek  a pak nepomohlo ani restart....

 

ještě přidám že se jedna o ps4 slim 1tb....

 

prosím nesetkal jste se někdo s takovým problémem? nebo nevíte někdo co s tím? už jsem opravdu zoufalý.... děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

To že máš rychlost nebo připojení k internetu vynikající tak to neznamená, že nemůže být problém s ním. Osobně bych to viděl buď na připojení (jsi přes WiFi nebo LAN?) případně port/adaptér v konzoli s ním spojený [emoji6]

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ještě přikládám fotky co se týče připojení internetu pokud se v tom někdo vyzná já ne :-) stav připojení je víceméně stejny  ale nekdy to jde někdy ne... většinou to nejde když dlouho hraju a pak chci hrát tu fifu ...jakoby když je PSko zahřátý... a ještě dodám že poslední dobou je to častěji a bud mi nejde PS store a nebo se dlouho připojuji....

IMG_20181023_213000.jpg

IMG_20181023_213112.jpg

IMG_20181023_213204.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu