Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Největší herní zklamání nebo nejlepší nákup


Cassper

Recommended Posts

Ahoj. Co pro Vás byly nejvíc "vyhozený peníze" u hry na Xbox a naopak kde jste si za svoje peníze nejvíc užili ?

Za mě jako nevíc vyhozený prachy je jednoznačně Call of Duty 4. ... Měl jsem velký očekávání, druhá světová, Zombie mód atd. Takže předobjednávka na ultimate edici se season passem. ... No a po dojetí kampaně jsem dal pár her zombies, pár multiplayerových zápasů kde jsem si ani neškrtnul (i když třeba Titanfall jsem hrával slušně) a pak zklamaný uninstall. Vyhozený myslím 2400kč.

Na druhým místě zklamání by asi bylo Gears of War 4. Dohráno taky 3x, v hordě jsem něco času nechal, ale celkově po masivních očekávání po Gears of War 3, který byly naprosto excelentní to zanechalo určitou trpkou pachuť. Opět předobjednána ultimate edice, takže asi 2400kč.

 

Na druhou stranu nejlépe investované peníze byly Division + Season pass. Dohráno 3x, do toho spousta grindování v undergdroundu, strike mise atd. Fakt paráda a už se těším na dvojku. Koupeno v akci asi za 1000kč dobromady ?

A druhý by asi bylo Borderlands Handsome Jack Collection. Dvě hry se všema DLC, skvělý humor a tak. Oboje 2x dohráno a za těch pár korun co to v akci stálo (asi 700 ?) fakt paráda.

 

Všechny ceny teda děleno dvěma, protože hry sdílíme s kamarádem, takže se o náklady dělíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

To je tezky, no... tady je videt ten hodne rozdilny vkus kazdeho hrace. Me treba Gears of War 4 nadchly a uzil jsem si je uplne paradne, naopak Borderlands me vubec nechytly.

Kazdopadne je to zajimave tema, diky za nej!

Division bylo hodne povedene. Jen to chce kvalitni spoluhrace, a tou kvalitou myslim takove, kteri to nezabali po 10ti minutach ;) Docela bych se do toho s nekym zkusenym po delsi dobe pustil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvic vyhozene penize byla  koupe ps4 tento rok jsem to zkousel 3x pokazde jsme to prodal a uz s tim asi koncim .) Minuly rok taky 2x a akorat se na to prasilo. Tfuj tfuj.) 

 

Nejlepe investovane penize  urcite dark souls serie a a crash trilogie.. Zklamani naopak Fallout 4 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Martinoslav napsal:

To je tezky, no... tady je videt ten hodne rozdilny vkus kazdeho hrace. Me treba Gears of War 4 nadchly a uzil jsem si je uplne paradne, naopak Borderlands me vubec nechytly.

Kazdopadne je to zajimave tema, diky za nej!

Division bylo hodne povedene. Jen to chce kvalitni spoluhrace, a tou kvalitou myslim takove, kteri to nezabali po 10ti minutach ;) Docela bych se do toho s nekym zkusenym po delsi dobe pustil :)

Já od Gears čekal hlavně (tak z 95%) hordu. ... Není špatná, Scouta jsem rychle dotáhl na max level a další classy okolo 5. ... Ale co mě totál zklamalo byli protivníci. Prostě variabilita locustů ve trojce byla mnohem větší. A hlavně i člověka nutila měnit taktiku, ne se "jen zakopat". ... Takovej Mauler, Stonožka, plamenometčík, Lambent berserker, Corpser atd. ... Ve čtyřce mi prostě ty roboti nesedli a i bossů bylo málo :( ... Marně jsem doufal, že v dalších updatech něco přidají, ale pokud mi něco neuniklo, tak jen přidali různý speed-hordy a tak, ale nepřátelé jsou furt stejní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě asi jedno z největších zklamání u hry co jsem koupil bylo Prey. Hratelnost jakž takž dobrá, ale hrozně mě iritovalo, když jsem ke konci potkával nepřátele v místnostech, který jsem před chvilkou důkladně vystřílel a musel tou stejnou místností jít znovu. A celkově jsem od toho očekával víc. 

No a jak už se tu zmiňovalo tak pro mě Gears 4 absolutní špička, nejlepší exkluzivita co tahle konzole může nabídnout. Gears série je holt důvod proč jsem se vlastně rozhodl pro Xbox. Single skvělej jako u předchozích dílů a jsem zvědavej jak se to vyvine v pětce. No a ve versus a hordě jsem taky pár hodin strávil. Přemýšlím teď, že si zase pár her dám :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Lubajz666 napsal:

Pro mě asi jedno z největších zklamání u hry co jsem koupil bylo Prey. Hratelnost jakž takž dobrá, ale hrozně mě iritovalo, když jsem ke konci potkával nepřátele v místnostech, který jsem před chvilkou důkladně vystřílel a musel tou stejnou místností jít znovu. A celkově jsem od toho očekával víc. 

Prey jsem taky pořídil a po pár hodinách zase prodal. Zklamání to taky bylo velké, ale protože mě celkově stálo asi jen 100kč, což byl rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou placky, tak jsem ho nezahrnul.

Stejně tak bych asi jako zklamání mohl zahrnout Destiny 2. Sice dohráno, ale prostě celkově mě to univerzum nějak nedokáže chytnout a dohrával jsem jen z povinnosti. Ale opět, koupeno ve slevě, takže "škoda" nebyla tak výrazná. 

Ten poměr "kolik mě stála hodina hraní" má za mě v posledním roce (možná i dýl) jednoznačně nejhorší to Call of Duty WW2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já bohužel Prey koupil asi 2 týdny po vydání, takže asi 1200 bylo víceméně v čoudu a to jsem se na to hru těšil od oznámení. 

Každopádně dost her jsem teď minul, protože jsem tenhle rok maturoval, takže nebyl čas a jakožto "chudý" student jsem zainvestoval do jiných věcí. Ale teď co jsem nastoupil do nový práce, to plánuju dohnat. Tím pádem přemýšlím nad: Hellblade, The Evil Within 2 (jednička byla pro mě luxus), Shadow of War atd. Klidně si přečtu vaše zkušenosti s těmahle titulama :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzpomněl jsem si na další velké zklamání, jen mě tedy nenapadlo hned, protože mě svým způsobem "nic nestálo"  ... A to Sea of Thieves a State of Decay 2.

Na oboje jsem se hodně těšil, speciálně na coop s kamarádem a vy výsledku po pár hodinách vypnuto, uninstall a teď třeba radši jedeme extra starý Resident Evil 5.

 

Jsem jen rád, že to bylo zdarma v Game Pass, protože zde bych jinak nákupu obou her výrazně litoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Ahoj, většinou jsem zde byl jen pasivní uživatel, ale do této rubriky jsem se rozhodl zapojit i aktivně :). 

Pro mě je hra kterou jsem si nejvíce užil a největší zklamání (paradoxně) jedna a ta samá hra. A tou je Forza Horizon 4. 

Po více než 200 hodinách ve FH3 (se kterou budu nejspíš v mém komentáři často srovnávat) jsem sledoval každičký střípek informací od oznamovacího traileru - který mě totálně dostal. Jakmile vyšla demoverze a já ji celou projel 2x byl jsem nadšen a těšil se na full verzi. Okamžitě jsem předobjednal Ultimate Edici - za ty prachy - skvělý deal (navíc z Brazilského shopu :D, takže ještě o něco levněji) a čekal na vydání. To vyšlo na svátek - ideálka - takže bylo dost času.

První hodiny hraní spadají do kategorie her, které jsem si nejvíce užil a nejlepší nákup. Nelitoval jsem ani jediného halíře. Krásná grafika, krásné modely aut, hezke GUI, všechno šlapalo jak na drátkách. Hraní online s kamarádem bylo super. Sezónní akce, Forzathon live, tanečky, kraviny. To všechno dohromady zapříčinilo, že jsem byl při hraní v maximální extázi. To mi vydrželo asi 20 - 25 hodin... A teď přijde to ale :D..

Po tomto čase, se začaly objevovat věci, které člověk na první pohled/hraní nevidí. Pro mě největší mínus je absence kategorie "Rivals". Teda abych nekřivdil, ona tam je, ale tak domršená, že jí ani neberu v potaz. Já chci jezdit časovku a zlepšovat se na okruhu s autem, které si já sám vyberu a upravím (jak to bylo ve FH3), ne s tím co mi dá hra.  Další věc je absence šampionátů. Můžete jezdit jen jednotlivé závody a nebo seasson event, což je šampionát, ale jen cca 2 na týden? To je trochu málo. Tím, že tam nejsou šampionáty, tak ani ve hře není nic moc, co by člověka nutilo hrát dál, žádná motivace. Peněz, že nevíte co s nimi, závody všechny zajeté a co teď?  Na začátku vývojáři slibovali, že pokud mě něco nebaví, hra mě do toho nebude nutit. To asi platí do té doby, než chci hrát online. Mě osobně baví hlavně silniční závody, rád si zajeud i rally, ale nesnáším cross country. A bohužel, v online sekci se nedá zvolit, co chci jezdit. Takže v 70% procentech případů mě hra hodí do CC závodů, takže "odejít" a zase znova hledat jiný týmový scénář. A ejhle, opět to samé... Evidentně nejsem jediný, kdo tohle nemusí... Pak se nedá zvolit (tak jako ve fh3) že chci závodit bez kolizí. Takže je jedno, že se snažím jet dobře, správnou stopu, zezadu to stejně do mě napálí borec v SUV a zabrzdí o mě a pošle mě z trati. Někdy si spíš připadám jako na demoličním derby. Hodnocené přejezdy mezi závody - podle mě další blbost. Protože ať chcete nebo ne, vždy se to změní v cross country napříč mapou. Potom ještě závody v týmech... Co na tom, že se mi daří a vyhrávám, když máte v týmu lamy co jim to nejde nebo se odpoví, výždycky prohrajete. Není vidět ani časové rozestupy - děs...  Mám v hlavě ještě plno dalších věcí, ale už tak si myslím, že jsem se rozepsal až až :D. 

 

Vím, že z tohoto postu to vypadá, že FH4 je shit, ale není to tak. Je to super hra, kterou rád hraju, ale nemůžu se ubránit pocitu, že místo aby PG vzali FH3 a vylepšili co funguje, tak ji vzali, rozkopali do základů a postavili hru, která je ideální na recenze. Prvních 20 hodin hrajete s čelistí dole a co je pak, to už recenzenti nezjistí.

 

Teď už jen čekám na Adventure Island a snad si PG vylepší svou, pro mě trochu pochroumanou, reputaci :) .

 

Omlouvám se, za tak dlouhý post, jen jsem se prostě potřeboval někde vybrečet :D. 

 

TLDR: FH4 v dosti věcech zaostává za FH3, ale stejně je to pecka hra.

edit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu