Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Atmosphère-NX (v1.6.2 / FW 17.0.1): Zdarma dostupný CFW


spenat

Recommended Posts

před 15 hodinami, lewel101 napsal:

Mám problém s hramy, istaluji hry přes kabel pc, nsp a xci a nejde mi nic spistit, instaluji na kartu, po spoštěni hry píše : Could not start the software, Please try again from the HOME menu.má nejnovější sistem. co mám dělat, poraďte.

Psat neumis a se switchem taky zachazet neumis.Radsi to dej nekomu jinemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.2.5 / FW 13.2.0): Zdarma dostupný CFW
  • Junior Moderators

Vyšla nová verze oficiálního FW (13.2.0), Atmosphére (vč. sigpatches) je již aktuální 🙂 FW 13.2.0 má v changelogu pouze jednu velmi populární změnu (není tedy potřeba aktualizovat):

- General system stability improvements to enhance the user's experience.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.2.6 / FW 13.2.1): Zdarma dostupný CFW

Chtěl bych poprosit o radu. Mám Swicth s SXOS v3.0.5, Switch console type: Erista, SX core firmware: 1.3 a omylem jsem updatoval systém, teď mi nejde spustit, naběhne jen do autorcm SXOS menu. Jaké možnosti, abych mohl switch zase normálně použivat? Dočetl jsem se, že musím migrovat na Atmosphere, jde to bez rcm jigu?

271822937_2718611668441735_3312119629700353438_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, ja mám podobný problém. Dal som si update na 13.2.1, mam taktiez sx os. Mam aj rcm jig aj rcm loader, bol by niekto ochotny dat postup ako prejst na Atmosphere resp ako sa vratit na firmware pre sx os, ktore funguje? Dakujem velmi pekne. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

První post v tomto vláknu je detajlní návod. 

Ktomu náhodnému updatu; zaklad cfw je bejt offline. idealne nenastavena wifi, mod letadlo v prípadě "šikovnějších"členů rodiny s přístupen ke switchu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem pekne za navod. Viem sa dostat po 6 bod. Naformatoval som kartu, pridal potrebne subory, ale ak pripojim usb kabel k switch tak sa mi neukaze v PC a teda nemozem preniest Payloadu" (CFW) do Switche. Skusal som to s viacerymi kablami, kde by mohol byt problem? Port v Switch je ok, skusal som ho  nabijat.

Problem som vyriesil. Hadam niekomu pomoze. Bolo potrebne nainstalovat program Tegra bez neho sa neda vlozit payload. Nefunguje to teda tak, ze si pripojim usb kabel do pc a len dam kopirovat subor. Uz mi to teda ide. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj, mate někdo zkušenosti s RCM loaderem z aliexpressu? Píšou tam ze by to mělo být připravené k použití a nic dalšího není třeba stahovat/instalovat. Má to tam hodnocení 4,9* z 3500 hodnocení. Za 15e včetně dopravy mi to přišlo celkem fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.3.1 / FW 14.1.0): Zdarma dostupný CFW

co dělám špatně chtěl sem aktualizovat na nejnovější atmosphere a poslední co jsme měl byl 0.10.0 (asi) tak podle návodu přpíšu v sd soubory nahraju na payloader fusee a jediné co mi to dělá je že mi to ten switch payloader nabíjí .. žádná reakce, černá obrazovka, poprvé se na momenta objevila atmosphere obrazovka a pak už vubec 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.6.2 / FW 17.0.1): Zdarma dostupný CFW

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu