Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Atmosphère-NX (v1.7.0 / FW 18.0.0): Zdarma dostupný CFW


spenat

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Velmi pravděpodobně nemáš nainstalovaný driver pro podporu exFAT. V každém případě ale doporučuji využívat FAT32.

Mimochodem: Vyšel OFW 9.0.1 - Atmosphére na něm bez problémů funguje, upraveny odkazy na nejnovější sigpatches.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar jen se chci zeptat jde Oto když budu chtít stahovat hry na konzoli přes net jde to ne jestli jsem četl dobře ale když dostanu ten Ban tak pak už to asi nepůjde co nebo jen když budu chtit hrát hry na původním systému a ještě co tam mám hodit aby jsem stahoval hry normálně na konzoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Zdravím,

přečti si FAQ, dozvíš se tam spoustu zajímavých věcí (vč. toho, co se stane, když dostaneš ban): 

Zbytek toho, co píšeš, je ohledně warezu a ten je tu na fóru zakázaný, což sis v pravidlech fóra jistě přečetl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

kde nájdem odkaz na ten nový sigpatches? tiež mi nejdú niektoré hry a pred tým mi išli... robí to odvtedy ako som vymazal nejaké súbory ktorých názvy boli čísla... už som aj reštartoval konzolu na výrobné nastavenia aj kartu som naformátoval, znovu hackol switch a stále mi hlási chybu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ten mám.... a nejde mi to a pred tým mi to išlo, teraz mi idú len niektoré hry.....inštalujem cez goldlief

ešte mám jeden dotaz: keď switch pripojím k PC aby sa spustil atmospher tak ma hodí do hecate

enu a tam kliknem na tu šípku vpravo a potom mi dá možnosť vybrať kozmos, znovu kliknem a ide to. ale pred tým sa mi stačilo pripojiť k PC....Treba niečo zmeniť v nastaveniach? a kde a ako ak áno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Podle reakce to vypadá, že Baty01 neměl správně nahrané sigpatches.

Co máš za FW? Zkusil bych ještě jednou sigpatches zkopírovat do Switche a přepsat existující soubory, občas mi to pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Příště hry nemaž přes GoldLeaf, je to dosti invazivní - hry stačí naprosto běžně odinstalovat funkcí, kterou Switch nabízí.

Tím jsem myslel zkusit nainstalovat jakékoliv .nsp, které jsi ještě neměl na Switchi nainstalované (třeba nějakou homebrew převedenou na .nsp).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tohle už jsou ale naprosto základní otázky - jak jsi vůbec instaloval předchozí hry?

Normálně to nainstaluješ - pokud ti to tu výše uvedenou chybu nenapíše, je problém se špatně vymazanými .NSP hrami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Dobře, tak to shrnu :D

Problém, který dostáváš, mohl nastat při odstranění her skrze Goldleaf (sigpatches jsme vyloučili). Zkus proto nainstalovat jakoukoliv jinou aplikaci/hru (.nsp soubor), kterou jsi dosud na Switchi neměl a dej vědět, jestli ti to bude psát stejnou chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.7.0 / FW 18.0.0): Zdarma dostupný CFW

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu