Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Atmosphère-NX (v1.7.0 / FW 18.0.0): Zdarma dostupný CFW


spenat

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Junior Moderators

Tak již mám taky Atmosféru.  jedu pres PC. dle návodu a vše napoprvé. Jinak klasickej windows, chtel jsem formatovat sd kartu na fat32 a po 5ti hodinach formatu po 100% done to napsalo error, moc velka karta😂

edit: Atmosferu mam na Switchi, zalohy kopiruju z PC:) nejedu emulator na Pc

87C9E6A6-CD49-4FDB-A636-8F18B2C39EF9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Čaues, pokud jsi to ještě nevyřešil, zkusil bych http://ridgecrop.co.uk/index.htm?guiformat.htm. Sám jsem takhle na 400GB kartě FAT32 úspěšně nahodil.

Odkaz na appku jsem rovnou doplnil do návodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.3.2 / FW 14.1.2): Zdarma dostupný CFW
  • Junior Moderators

Sigpatches jsou opět aktuální.

Bohužel je ale nutné zmínit, že původní účet, odkud Sigpatches přicházely, dostal DMCA od Nintenda ("Nintendo ho zavřelo"). Do budoucna zřejmě bude nutné, aby si každý pro svůj Switch vyráběl Sigpatches sám. Není to složité a jakmile to bude nutné, přidám návod - je to ale pár kroků navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj, nejde mi najednou spustit žádná hra na switchi. Při spuštění každé se objeví černá obrazovka vykřičníkem a nápisem Could not start the software. Please try again from the HOME Menu. Může to mít spojitost se Sigpatches? Nebo co s tím?

Díky.

Edit: Omlouvám se všem, nebyl zaveden atmosphere. Restart podle návodu na první straně a už to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.4.0 / FW 15.0.0): Zdarma dostupný CFW
  • 3 months later...
  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.5.2 / FW 16.0.2): Zdarma dostupný CFW
  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.5.3 / FW 16.0.3): Zdarma dostupný CFW
  • 2 months later...

Spenat, ahoj prosim ta, mam problem s hbmenu, posledny atmosphere, firmware 16.0.1, vsetko bezi aj hry ale ked spustim hbmenu aj to nabehne, ale ked chcem napriklad spustit v hbmenu tinfoil, alebo hocico ine tak crash s chybou:2347-0003, vseko bolo instalovane na novo pretoze som fungoval na SX OS a presiel som na Atmosphere vcetne formatu karty na FAT32...

nestretol si sa s takymto problemom ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.5.4 / FW 16.0.3): Zdarma dostupný CFW
  • 2 months later...

Ahoj, po aktualizaci na 17.0.0.  nemůžu spustit atmosphere. Nemáte někdo postup jak to fixnout. Našel jsem spoustu balíčků ale pořád black screen. Normálně switch naběhne. Nemám hekate ani emu sd jen atmosphere.

edit: tak pokud se s tím bude někdo trápit, zkuste jiný usb kabel při tegrarcm. pomohlo to

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.6.2 / FW 17.0.0): Zdarma dostupný CFW
  • Junior Moderators

Ahoj, pokud postupuješ podle návodu na první stránce, vše by mělo fungovat správně - CFW i Sigpatches jsou aktuální pro verzi 17.0.0. Pokud to přesto nejde, doporučuji formát karty a instalaci nanovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • Junior Moderators

@Hanysekh Píšeš doslova do vlákna, na jehož první stránce je popsaný návod, který je stále aktuální. K čemu jej potřebuješ sepsat znovu? 🤔 RCM Loader je pouze jiný systém zavádění payloadu, jinak v tom není žádný rozdíl.

Samozřejmě by taky pomohlo, kdybys popsal, co za "error" ti to ukazuje, ale když budeš postupovat opětovnou instalací podle tohoto návodu, vše bude fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.7.0 / FW 18.0.0): Zdarma dostupný CFW

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu