Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Atmosphère-NX (v1.6.2 / FW 17.0.1): Zdarma dostupný CFW


spenat

Recommended Posts

predchádzajúce hry som nainštaloval cez goldleaf.  a kosmos som si stiahol a postupoval podľa toho ako si to tu popísal ty.

 Len od toho mazania to nejako nejde, idú nainštalovať len niektoré hry.... mám len 128 GB kartu a potreboval som miesto...  maj prosím ťa trpezlivosť so mnou. POtrebujem to rozbehať pre tie moje deti....

skúsil som hru ktorú som nikdy neinštaloval a tá ide ....

chvíľu tu nebudem , syn musí robiť niečo do školy na PC , ak ti niečo napadne ako môj problém vyriešiť tak napíš... Vďaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

V tom případě je jisté, že je problém v odstranění skrze GoldLeaf. Zkus se podívat do System storage settings, tedy do klasického nastavení Switche a podívej se, jestli tady ty smazané hry nevidíš. Případně můžeš zkusit některou z her, kterou už jsi instaloval, nainstalovat na paměť Switche (tedy ne na paměťovou kartu, kde jsi předtím tu hru měl), ale upřímně netuším, jestli to k něčemu bude.

V každém případě se problém téměř jistě vyřeší formátem karty v kombinaci s případným restartem Switche do továrního nastavení, ale to přijdeš o veškerá data (byť se uložené pozice dají zazálohovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež som si myslel, že keď naformátujem kartu a reštartujem switch na výrobné nastavenia, že všetko bude ok. Ale tie hry ktoré prestali ísť nejdú ani po tom formátovaní a reštarte .Ešte mi napadlo či nekúpim novú SD kartu a skúsim to s ňou . Fakt si neviem rady... budem skúšať a ak na niečo prídem dám vedieť.... Jedno je isté pre ostatných: nevymazávajte neznáme súbory a hlavne nie cez Goldlief.

Poraďte kde stiahnem  tinfoil najnovšiu verziu? skúsim to inštalovať cez to.

takže tinfoil mi nepomôže lebo je v súčasnosti obmedzený Nintendom.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Že nepomohl formát karty a tovární nastavení je zvláštní, to totiž maže veškeré pozůstatky her - zřejmě tedy reset továrního nastavení nesmaže očividně úplně vše...

Co se Tinfoilu týče: Ten původní (černá obrazovka, bílý text) už dávno není aktualizovaný (nejnovější verze je tedy přes rok stará a dá se sehnat těžko) a upřímně by ti nadělal víc škody, než užitku. Pak můžeš ještě vyzkoušet Tinfoil.io, trochu se v něm prohrabat a smazat, co se dá - mně osobně ale nevyhovoval.

Nakonec ještě můžeš zkusit úplně nový Awoo installer, kde je možnost pracovat se signatures, ale to už spíš jen vařím z vody (resp. jsem ho ani nezkoušel :D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rekapitulujem.... podarilo sa mi tam nainštalovať HGB shop od tinfoilu a skúsil som inštalovať hry cez to niektoré išli ale tie čo nešli  nešli ani tu ale potom som sa vrátil do Goldliefu a skúsil som opäť inštalovať hry a zrazu to išlo... 😉 takže hry mi už idú. Ale úplne vyhraté nemám....teraz mi zase píše pri spustení tej hry ktorú som konečne nainštaloval  a dva dni sa hrala, že  corupted data....  neviem či to je tým že som vymazal nsp. súbor z ktorého to bolo inštalované

Deti asi zapli wifi lebo mi píše keď chcem otvoriť /hgb/ Shop chce stiahnuť data tak zapnem wifi a objaví sa toto "The use of online services on this console is currently restricted by nintendo"  asi som online skončil.... dá sa to nejako obísť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Vymazaným .NSP souborem to určitě není, jakmile hru nainstaluješ, klidně je můžeš smazat - je to jen instalační soubor. Zkus na hře potvrdit kontrolu pro "Corrupted data" (vyskočí ti, když se jí pokusíš otevřít), pokud je vše v pořádku, chybu ti to nenajde a hra bude dále hratelná.

Co se zmíněné hlášky týče: Máš ban, s tím nic nenaděláš a obejít to nelze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

S banem nic neuděláš, je trvalý a nezvratný - Nintendo ti maximálně řekne, že jsi porušil podmínky využívání služeb Nintenda, nic víc, nic míň. Prostě jsi narazil na risk, se kterým se do instalace CFW jde.

Flymód už teď řešit nemusíš, můžeš ho klidně vypnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rescueman: sorry dlouho jsem tu nebyl mne jdou přes goldleaf instalovat všechny hry hazelo mi to pořád chybu tak normálně sem restartovat konzoly a když mi to skočí ho Haket tak spustím konzoli že kliknu na payloads a vyberu fusse-primary. Bin konzole se spustí a pak už to normálně jede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

mne to už tiež ide asi po reštarte takže spokojnosť.... len musím kúpiť novú SD kartu lebo táto čo mám je už plná 🙂   Hry na switch sú skvelé, mám pocit že pre celé generácie... aj mňa oslovili. na PC nejako nemusím hry iba zopár....

Ešte otázka: V hbmenu je kosmos Update a ja sa chcem opýtať či stačí sem tam skúsiť aktualizovať cez ten konkrétny update alebo stiahnuť  cez PC z netu aktualizácie a potom to dať na kartu a do switchu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

To zkus, občas se stane, že po updatu FW skutečně hra zahlásí, že je poškozená. Osobně mi však stačí hru projet tou kontrolou poškozených dat, žádná se nenajdou a hra je opět hratelná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem musel přes hekate 5.0.2 - Payloads - a zde navolit "Spouštěcí soubor"  Pak jsem v klidnu nainstaloval Pokemon Sword a spustil jej. Ale po úplně instalaci Blacksad Under the Skin , když jej spustím, tak hra po chvíli spadne a vyhodí hlášku "The software was closed because an error occurred." 

Jinak mám 9.0.1IAMS 0.9.4IS

Našel jsem i Update hry a nainstaloval. Vše přes 0.7.3 Goldleaf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.6.2 / FW 17.0.1): Zdarma dostupný CFW

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu