Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Atmosphère-NX (v1.6.2 / FW 17.0.1): Zdarma dostupný CFW


spenat

Recommended Posts

  • spenat changed the title to CFW Atmosphère-NX (v0.15.0 / FW 10.2.0): Zdarma dostupný CFW
  • 4 weeks later...

Ahoj všem,

omlouvám se pokud jsem jen špatně hledal ale mám dotaz k aktualizaci.

Mám nainstalovaný FW ve verzi 8.1.0 AMS 0.9.3

Hry instaluju přes Gold Leaf - u nových her se mi stává, že nejdou nainstalovat (napadlo mě, že mám starší FW) - je moje doměnka správná? Je nutné FW a AMS aktualizovat? Udělám to abych nepřišel o uložené pozice ve hrách a o nainstalované hry?

Moc děkuji za čas a za odpověď.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ahoj, co konkrétně znamená, že nejdou nainstalovat? Zahlásí ti nějakou chybu? V každém případě v kompatibilitě problém být může, 8.1.0 už je přeci jen starší FW, takže bych aktualizaci jednoznačně doporučil.

O nic nepřijdeš, tady na fóru je návod, jak aktualizaci FW provést. Následně pouze aktualizuješ Atmosphére.

V každém případě ti doporučuji ještě chvíli vyčkat - dnes vyšel Atmosphére na verzi 11.0.0 a teď už se čeká jen na sigpatches.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to CFW Atmosphère-NX (v0.16.0 / FW 11.0.0): Zdarma dostupný CFW
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

prosím o radu...

switch mi nevidí .nsp súbor na SD karte, ide o update hry. základný súbor s hrou vidí ale update už nie....

neviem či to súvis ale awoo instaler mi píše pri vstupe "Applet mode not supported"? Atmosphere mám poslednú aktualizáciu. Ak niekto vie čo s tým budem rád. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všetko som preinštaloval aj sa mi podarilo vypnúť applet mode ale stále mi nejdú spustiť niektoré hry píše mi

"Could not start software. Please try again from the HOME Menu"  a stále nievidí niekoré súbory .nsp

 

před 45 minutami, Rescueman napsal:

všetko som preinštaloval aj sa mi podarilo vypnúť applet mode ale stále mi nejdú spustiť niektoré hry píše mi

"Could not start software. Please try again from the HOME Menu"  a stále nievidí niekoré súbory .nsp

 

a to isté mi píše aj pri spustení Tinfoilu... a mám poslednú verziu Tinfoil 11

a po tomto oznámení  mám pri Tinfoile výkričník, kliknem na tinfoil a píše mi "Corrupted data has been detected. Pleace run a check for corrupt data" Dám Check

a napíše že Corrupted data was found. ( Error Code: 2016-0602)

dám ok ale tu narazím na zablokovaný switch (BAN)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

To bude problém u tebe - s Awoo (resp. forkem Tinleaf) nemám problém ani na nejnovějším FW (11.0.1) a Doom Eternal mám též (vč. aktuálního updatu v1.2).

Osobně upřímně Tinfoil nemusím, ale konec konců je na každém, co se rozhodne používat. Pro mě to bude nadále Awoo 🙂

V každém případě téma aktualizováno, odstraněn Atmosphére-updater, který na Atmosphére 0.17.0 a vyšším pozbývá smysl (již nejde aktualizovat Atmosphére přímo ze systému).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to CFW Atmosphère-NX (v0.17.1 / FW 11.0.1): Zdarma dostupný CFW
  • 2 weeks later...
  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.6.2 / FW 17.0.1): Zdarma dostupný CFW

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu