Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Atmosphère-NX (v1.6.2 / FW 17.0.1): Zdarma dostupný CFW


spenat

Recommended Posts

pri aktualizácii sa neviem dostať do toho menu kde si mám vybrať čo chcem ako si popisoval .... otvorí mi iba menu hekate v5.0.2.

keď vyberiem Launch celéto nahrá ako by ešte raz a som zase v menu hekate keď dám More config  napíše mi

" NO .ini or boot entrie found..."

"Check that a .ini file exist in /bootloader/ini/."

and that it contains at least one entry."

Neviem ako ďalej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stiahol som aktualizáciu " Jak Atmosphère-NX aktualizovat? "

nahral som to to do zložky switch a cez TegrRcmGUI som to spustil... spustil sa atmosphere a hneď potom menu hecate

 

ak máš nejaký nápad sem s ním.... ak nie tak asi reštartujem switch na výrobné nastavenia a nahrám všetko od úplného  začiatku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Četl jsi ten návod? :D Hned v prvním bodu je napsáno:

Citovat

Pozn.: Jedná se o klasickou homebrew aplikaci s příponou .nro, kterou zkopírujete do adresáře /switch.

Tohle není aktualizace, ale aplikace na aktualizaci... Vůbec netuším, kde jsi vzal informaci, že by se mělo jednat o samotnou aktualizaci, myslím, že je to popsáno opravdu jasně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Co konkrétně ti nešlo nainstalovat? Tomu stále nerozumím :D Je to homebrew aplikace, zkopíruješ jí do Switche, zapneš Switch a skrze homebrew menu aplikaci zapneš (jak je psáno v návodu), například stejně jako třeba nějaké emulátory. Nic se nikde neinstaluje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja mám problém asi niekde inde....   Keď zapnem switch cez tegru tak sa pripojí načíta hecate a potom ostane stále v tegre zelená fajka (pred tým sa mi to samo odpojilo) a ako písal pred tým nespustí mi kosmos, spustí ale vráti sa do hecate opakovane

Neviem sa dostať do Nintendo menu kde môžem switch reštartovať na výrobné nastavenia. Takže ak sa pustím do inštalácie úplne od začiatku vie niekto ako switch reštartujem na výrobné nastavenia ak sa mi nedá dostať do nintendo menu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Kosmos? Aktualizační aplikace je pouze pro čistou instalaci (proto jsem taky smazal návod na "Kosmos" - když tu ještě byl, bylo výslovně napsané, že aktualizační aplikace není pro Kosmos) - toto by ti ani nepomohlo (i kdyby ti to fungovalo). Aktualizace je navíc z logiky věci jen pro ty, kteří už funkční Atmosphére mají, což ty, jak se zdá, nemáš.

Doporučuji tedy formát SD karty a opětovnou čistou instalaci skrze návod v tomto tématu. Není třeba řešit reset do továrního nastavení, veškerá data, která jsou spojená s CFW, máš na SD kartě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za info. skúsim to celé od začiatku a dám vedieť.

Tak som to urobil celé od začiatku ako je tu v popise. Mám tam atmosphere ale keď vojdem do hgmenu v3.2.0 tak tam mám v ponuke len Reboot to Payload. Nie sú tam tie programy na inštaláciu nsp...

Už to ide....

 

Doinštaloval som Goldleaf a ide to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Samozřejmě, že tam ty aplikace nebudou, ty nejsou součástí CFW a už je na každém, co si tam nakopíruje 🙂 Kosmos je tam mohl mít, protože sis při generování Kosmos balíčku mohl zaškrtnout jakékoliv předinstalované aplikace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

To už ale zase mluvíš o Kosmosu, teď jsi udělal čistou instalaci Atmosféry :D Veškeré aplikace, které jsou v rámci balíčku Kosmos, jsou normálně běžně dostupné homebrew aplikace. Kosmos je jen stáhne a dá pod jednu střechu - nic víc, nic míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko, moje switch spadá do kategorie "Warning" při kontrole sériového čísla. Vše udělám podle návodu. Ale jak chci zapnout konzoli nic to neudělá. Černá obrazovka. Zapnout potom do režimu switch jde normálně. Je asi pravděpodobne že moje konzole nejde hacknout, že? Snad jsem to napsal srozumitelne.dekuji za odpověď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

V každém případě půjde na tom čipu spouštět jen SX OS (pokud nějakou náhodou někdo nenajde jiný způsob).

Ještě technická: To, že se po zavedení Jigu ukáže černá obrazovka, je správně. Na kterém kroku konkrétně jsi selhal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.6.2 / FW 17.0.1): Zdarma dostupný CFW

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu