Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Atmosphère-NX (v1.7.0 / FW 18.0.0): Zdarma dostupný CFW


spenat

Recommended Posts

Chtěl jsem Vás požádat o pomoc, zda by mi někdo nepomohl, jelikož od včera se snažím tímto postupem nahrát Kosmos 14.2,  udělal jsem vše podle návodu a vždy při spuštění payloadu  HECATE 5.0.2 a zmáčnutí tlačítka launch CFW,  se mi to vrátí do menu Hecate a vůbec to nenabootuje do spuštění switche. Zkoušel jsem i novější verze HECATE 5.1.0, 5.1.1. Jediné co mi funguje a spustí se to switch normálně je jenom samostatný atmosphere v 0.10.1,ale tam se mi zase nedaří sehnat funční homebrew aplikace na firmware 9.1.0, který mám již nahratý v konzoli. Nevím, zda to souvisí s tím, že jsem si smazal zálohy seriového čísla a nemohu již obnovit původní seriové číslo. Mnohokrát děkuji za rady a jsem s pozdravem jfk_jfk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Kosmos 14.2 není aktualizovaný pro FW 9.1.0, proto ti nefunguje. Co konkrétně myslíš tím, že se ti nedaří sehnat funkční homebrew aplikace na 9.1.0 - o jakých konkrétně mluvíš?

"Nevím, zda to souvisí s tím, že jsem si smazal zálohy seriového čísla a nemohu již obnovit původní seriové číslo": Tímhle myslíš konkrétně co? Jak sis číslo smazal? Skrze aplikaci Incognito?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem, když je to uvedeno v nadpisu, že je Kosmos kompatibilní s firmwarem 9.1.0. Nemohu sehnat funční aplikaci  homebrew app store (při instalaci spadne), ftpd, NX theme instaler, Goldleaf, Tinfoil, incognito atd (nemohu nic  nainstalovat do switche). Použil jsem nové incognito (ještě před instalací firm. 9.1.0) a chtěl vytvořit zálohu, a staré zálohy jsem smazal, jenže ta nová záloha byla vytvořena ze skrytého seriového čísla a nenapadá mne jak znova moje správné seriové číslo dostat do switche. Také mi nyní nefunguje wifi,  měl jsem nastavené určité  DNS servery na blokaci aktualizací a když nedám DNS automatic, tak se switch k internetu nepřipojí. Děkuji moc za pomoc jfk_jfk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Hodnota v nadpisu platí pro Atmosphére-NX, ten skutečně aktuální je - balíček Kosmos je separátní věc, ale dobře, první příspěvek jsem upravil.

Co se aplikací týče: ftpd, NX Theme Installer a Goldleaf mi na 9.1.0 bez problémů jede. Tinfoil.io by taky neměl mít problém - má podporu 9.1.0 (i když jej nepoužívám, aktualizovaný je) a HB App Store skutečně nefunguje (není aktualizovaný, je třeba počkat na tvůrce). Incognito netuším.

Co se sériového čísla týče: To už, bohužel, nenapravíš, jedině bys měl zálohu NAND. S tím také souvisí to, že 90dns (předpokládám, že jsi používal toto - to, mimochodem, stále funguje) už nemusíš používat, protože se k serverům Nintenda stejně bez platného sériového čísla nepřipojíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji moc za bleskové odpovědi, vyzkouším programy, které tobě fungují a myslím, že budou dostačující. Včera jsem chtěl nahrát zálohu NAND, jenže to píše, že bitovou kopii nelze kopírovat, asi protože sd karta je dle doporučení zformátována ve fat32 a velikost bitové kopie je vyšší. Používal jsem jsem blokaci pouze přes DNS, servery 90dns jsem nějak nerozchodil, ale je asi pravda, že bez správného čísla v zařízení, nemůže nintendo udělati ban. Ještě jednou moc děkuji a přeji krásné svátky všem jfk_jfk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Novou konzoli jsem bral jako že jí máš čerstvě - z toho jsem neusuzoval, jestli se jedná o novou konzoli z obchodu 🙂 Předpokládám, že kontrolu sériového čísla jsi už provedl, ano? Placek správně píše, že hacknutelná revize je jen ta první - u těch úplně nových z obchodu je téměř 100% jistota, že budou nehacknutelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok aktualizoval sem si atmosphere na 0.10.1 a FW na 9.1.0 vpodstatě mi nejdou ted spustit žádné hry a ani z switch cartridges 

e: tk jsem to už na 50% spravil aktualizací sigpatches (já ani nevím že se má něco takového dělat) pravděpodobně bude nutné nějaké hry přeinstalovat, ale zatím se mi stále nedaří zprovoznit hry přes cartridge) 

ee: našel jsem si na to sice odpověd ale nerozumím ani jednomu slovu 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Návod jsi četl? Protože kdyby ano, pak je ve čtvrtém (resp. třetím) kroku dost jasně napsáno "Stáhněte si aktuální sigpatches (pro instalaci nepodepsaných .NSP souborů)" 🙂

Co se zmíněné chyby týče - odkazuješ skutečně správně, pro tebe bude důležité toto:

Citovat

To prevent the burning of lotus fuses, Atmosphere now applies nogc patches when booting into 9.0.0 with fuses below 9.0.0.

If you wish to play gamecarts on 9.0.0 (but forever prevent yourself from playing them on < 9.0.0), set nogc = 0 in BCT.ini.

Ve složce atmosphere/config najdeš soubor BCT.ini - v něm na nový řádek přidej text "nogc=0" (bez uvozovek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
Citovat

Nutno podotknout, že v tomto vláknu nebudou distribuovány odkazy na aktuální FW ke stažení, neboť jsou tyto soubory chráněny autorskými právy a nakládá se s nimi úplně stejně jako s každým warezem, který je zde na fóru striktně zakázaný!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.7.0 / FW 18.0.0): Zdarma dostupný CFW

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu