Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Atmosphère-NX (v1.6.2 / FW 17.0.1): Zdarma dostupný CFW


spenat

Recommended Posts

Mockrát děkuji, pomohlo to a mám na FAT 🙂  Zkoušel jsem včera také dělat na exFAT, ale nevím čím to ( jestli jsem měl špatně sponku podomácku- zkoušel jsem xkrát ) a vždy mi najelo menu normálně.

Pokud bych si nevěděl rady, zkusím se ještě obrátit zde pro radu. Díky a pohodový víkend

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Junior Moderators

Na co konkrétně se ptáš? Toto je vlákno o Atmosphére, netuším, jak je na tom aktuálně ReiNX. Nejnovější Atmosphére oficiálně podporuje i nejnovější FW 8.0.1 a vše na něm bezproblémů funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar, otazka čislo jedna.. mas SN switche, ktere umoznuje CWF? pokud ano, mas skoro vyhrano... pak to není o nicem jiném, nez si pripravit kartu a na ní CFW... ja mam kartu 512 GB a rozhodne nejsem omezen 4GB velikosti her... to by opravdu nemelo smysl...

Pokud bys potreboval nejak primo navadet, tak mi pisni SZ a nějak se na to podivame... Taky jsem s tim pred par mesici bojoval a ted uz to jde tak nejak samo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nintendo objevilo, ze maji v čipu chybu a opravilo ji... proto to driv šlo a ted už to nejde :-)

 

TL;DR. Compare your serial here to know if your Switch is patched or not:

Serials beginning with XAW1:
Serials between XAW10000000000 - XAW10074000000 are safe to buy
Serials between XAW10075000000 - XAW10120000000 are possibly patched
Serials above XAW10120000000 are definitely patched



Serials beginning with XAW4:
Serials between XAW40000000000 - XAW40011000000 are safe to buy
Serials between XAW40011000000 - XAW40012000000 are possibly patched
Serials above XAW40012000000 are definitely patched



Serials beginning with XAW7:
Serials between XAW70000000000 - XAW70017800000 are safe to buy
Serials between XAW70017800000 - XAW70030000000 are possibly patched
Serials above XAW70030000000 are definitely patched



Serials beginning with XAJ1:
Serials between XAJ10000000000 - XAJ10020000000 are safe to buy
Serials between XAJ10020000000 - XAJ10030000000 are possibly patched
Serials above XAJ10030000000 are definitely patched



Serials beginning with XAJ4:
Serials between XAJ40000000000 - XAJ40046000000 are safe to buy
Serials between XAJ40046000000 - XAJ40060000000 are possibly patched
Serials above XAJ40060000000 are definitely patched



Serials beginning with XAJ7:
Serials between XAJ70000000000 - XAJ70040000000 are safe to buy
Serials between XAJ70040000000 - XAJ70050000000 are possibly patched
Serials above XAJ70050000000 and above definitely patched



Serials beginning with XAW9:
Refurbished Consoles directly from Nintendo, no informations, but
very possible all patched.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
před 17 minutami, Lazyt napsal:

jako vůbec nic nechápu zastavil sem se u 1. bodu.. jaký to má vůbec celé smysl když můžu instalovat hry jen do 4GB.. a ten tinfoil mi dovoluje instalovat hry přes usb a to jak přes usb-c ? takže se ty hry nahrajou na vnitřní úložiště?

Zastavil ses u prvního bodu, který říká, že máš jít na konkrétní webovou stránku? V tom případě asi CFW nebude úplně pro tebe 🙂

Nikde se nepíše, že můžeš instalovat jen hry do velikosti 4GB. Ano, nemůžeš je kvůli FAT32 na kartu zkopírovat, jenže není problém je nainstalovat přes síť/USB/PC - při instalaci třeba 16GB hry se skrze Tinfoil (či Goldleaf a podobné) .NSP soubor rozdělí automaticky do 4GB bloků. FAT32 tě na Switchi skutečně ničím nelimituje.

Takže ano, osobně instaluji hry skrze USB-C připojeném do PC (mám 400GB MicroSD a FAT32). Hry se nainstalují, kam si zvolíš - Tinfoil se tě zeptá, jestli chceš instalovat na interní paměť, nebo MicroSD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Instaluj vždy nejnovější verzi, všechny CFW jsou zpětně kompatibilní. Přesto ti ale doporučuji updatovat alespoň na FW 8.0.1 kvůli možným problémům s kompatibilitou u některých her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, spenat napsal:

Zastavil ses u prvního bodu, který říká, že máš jít na konkrétní webovou stránku? V tom případě asi CFW nebude úplně pro tebe 🙂

Nikde se nepíše, že můžeš instalovat jen hry do velikosti 4GB. Ano, nemůžeš je kvůli FAT32 na kartu zkopírovat, jenže není problém je nainstalovat přes síť/USB/PC - při instalaci třeba 16GB hry se skrze Tinfoil (či Goldleaf a podobné) .NSP soubor rozdělí automaticky do 4GB bloků. FAT32 tě na Switchi skutečně ničím nelimituje.

Takže ano, osobně instaluji hry skrze USB-C připojeném do PC. Hry se nainstalují, kam si zvolíš - Tinfoil se tě zeptá, jestli chceš instalovat na interní paměť, nebo MicroSD.

ano to máš pravdu skutečně tomu nerozumím a není to nic pro mě ale chci si ho nainstalovat jelikož jsem čekal že konečně vyjde nějaká jednodušší varianta, což se asi enstane 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzes pouzivat nejnovejsi...

jednoducha cesta je treba tudy...

https://www.sdsetup.com/ (snad nevadi ten link)

Nerozumim co jednodussi... na tom linku si pripravis SD kartu... potom potrebujes program v PC, kterým zpustis hekate.. a teda musis mit jeste JIG.

tedy ted vidim, ze ano, trochu to je slozitejsi, pokud clovek to pripravuje poprve.. ale jakmile to jednou projdes, pak uz jde vsechno tak nejak samo...

Jednodussi to opravdu nebude.

Ti co uz tim jednou prosli, tak ti, kdyz dostanou do ruky "cisty" switch, tak ho pripravi pro CFW tak asi behem tri minut... a pak jej kdykoliv behem 15 vterin zpusti... cili fakt nejde uz jednoduseji...

 

(ale ano, taky jsem z toho byl pred pul rokem vyjukanej jako ty a prave Spenat mi pomahal.. cimz znovu dekuji...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

sdsetup.com je přesně ten odkaz, co je v prvním bodu toho příspěvku, kde se Lazyt zasekl. Jednodušší to být už snad ani nemůže, a pokud se, Lazyte, zastavíš na kroku, kde máš otevřít webovou stránku, upřímně ti radím, ať se do toho radši vůbec nepouštíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

V čistém Atmosphére-NX tahle možnost skutečně není. Je, nicméně, dost možné, že v Kosmosu to řeší nějaká homebrew aplikace - vždy je to ale reálně "on-the-go" převod, protože .XCI je closed-source od Team Xecuteru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.6.2 / FW 17.0.1): Zdarma dostupný CFW

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu