Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Atmosphère-NX (v1.6.2 / FW 17.0.1): Zdarma dostupný CFW


spenat

Recommended Posts

  • Junior Moderators

@badi80: Vítej na fóru,

1) Příště se vyvaruj Caps Locku, ničemu to nepomůže, spíš naopak

2) Tohle je vlákno o CFW Atmosphére, pro obecné otázky piš do "Otázky a odpovědi"

3) Odpověď na otázku bys tu po pár vteřinách hledání našel: 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj uživatelé nintendo switche, od váženého člena tohoto fora se mi podařilo zakoupit nintendo switch, který se mi podařilo hacknout. Pročetl jsem toto vlákno a chci se optat na pár maličkostí, které mi nejsou úplně jasné nebo jsem je nenašel. Mám CFV Atmospere-NX ( 0.9.2/FW 8.1.0), Kosmos defaults již bez brickmii utility (již se nedá zobrazit při vytváření kosmos default zipu), hekate v.5.

Moje dotazy jsou:

1. jelikož mám již Kosmos default - nemusím teda při injektování hekate používat jig (v threadu to je již zmíněno :o))?

2. když restartuji nebo vypnu switch přes vypínací tlačítko musím znova injektnout hekake (přes Pc, ale pohodlnější bude přes android a aplikaci rekado)?

3. v Kosmos toolbox je funkce override application by default on/off, když ji nechám na on, tak při spuštění jakékoliv hry se dostanu do homebrew applikací, když nechám na off musím zase homebrew aplikace (homebrew menu) spouštět přes kombinaci tlačítek ikona alba + tlačitíko R?

4. v Kosmos toolbox mám mít nastaveno hekate  autoboot profile disable nebo CFW (sysnand) atd.?

5. při vypnutí, resetu switche a neinjektnutí hekate nebudou vidět naistalované hry?

6. jak odebrat naistalované homebrew aplikace popř. přidat, jde to zase jenom přes vytvoření zipu Kosmos s označenýma aplikacema, jakým způsobem se provádí update atmospere, kosmos default atd. když musím být stále v offline režimu

Rád bych do budoucna používal i online režim s přístupem na nintendo eshop a nákupem her, ale to bude asi složitější instalace do paměti nand (emmu) atd. Zálohu nand mám :o).

Mnohokrát všem děkuji za odpovědi a cenné rady s pozdravem jfk_jfk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ahoj,

1) Tohle upřímně netuším, je možné, že to Kosmos už má bricmii jako výchozí - buďto vyzkoušej, nebo třeba odpoví někdo další.

2) Ano, injectnout payload musíš vždycky po opětovném spuštění Switche.

3) Prosím, upřesni, nějak nevím, na co konkrétně se ptáš 🙂

4) To je na tobě - pokud necháš "Disable", budeš muset v Hekate zvolit bootování CFW. Tímhle krokem to můžeš zautomatizovat.

5) Vidět budou, ale bez CFW se budou hlásit jako poškozené - nepůjdou tedy spustit.

6) Homebrew aplikace stáhneš (prakticky kdekoliv) jako soubor s koncovkou .nro. Ten stačí na kartu přidat/smazat dle uvážení. V Kosmosu, co si dobře pamatuji, updater přímo je - pro připojení ke stažení updatů přes WiFi použij 90dns (je to DNS, která znemožní spojení s Nintendo servery, ale internet ti stále půjde).

Pro EmuNAND je potřeba udělat pár dalších kroků, návod zde prozatím není, časem bych i ten rád udělal.

Omlouvám se, pokud jsem na něco neodpověděl, psal jsem to v rychlosti, tak prozatím takhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji moc za odpověď a čas, který jsi mi věnoval 🐵 vážím si toho. Jediná nezodpovězená otazka není tak důležitá a s tím programem 90dns, jsi mne také potěšil. Jenom se ještě optám switch se nesmí vypínat, mohu vytáhnout pamětovou kartu za chodu (sleep modu) aniž bych poškodil Atmospere-NX  a ostatní soubory na kartě? Je to zvláštní, ale jig je potřeba při injektovaní hekate pořád jinak se nepřepnu do recovery modu :o(. Přeji pěkný týden jfk_jfk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravicko panove, mel bych dve otazky.

1. Pri nainstalovani tohoto hacku, kdybych potom nahodou chtel reklamovat staci proste kdyz vytahnu tu hacknutou kartu switch normalne nabootuje do oficial firmware a je to ok, nebo ne.

2. Koukal jsem na vas navod a zkusil.jsem prvni bod a nenasel jsem tam tu polozku briccimi, abych pak nemusel pouzivat tu sponku. Je mozne ze to zrusili?

Diky moc za info jsem uplna lama, tak se omlouvam ☺

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím vás...

 

mám dotaz. Proč se nesmí Switch vypínat? (předpokládám, že je myšleno držením pošer tlačítka a tam vypnutí). Já switch čas od času vypínám. Naposledy, když jsem jel na týden na dovolenou před měsícem jsem ho vypnul.

Dřív jsem ho vypínal vždy, když jsem vyndaval SD kartu, abych na ni neco kopiroval... Pak jsem zjistil, ze ji mohu vyndat za běhu a pak mi to rekne, ze musim restartovat a tak jsem ji tam vratil a dal restart a switch naběhl bez nutnosti injectaže. Prostě se restartuje automaticky do CWF.

Tedy moje otázky a odpovědi

 

Odpoved: Ano, SD kartu můžeme vyndat za běhu

Dotaz:

- Proč se "nesmí vypínat"?

- Jak se používá 90DNS? Za poslední skoro rok co mám switch jsem stále offline a nevadí mi to. Ale chtěl bych zkusit instalovat pomoci tinfoil z google drive...

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Zdravím,

kde jsi četl, že se Switch "nesmí" vypínat? :D Pro použití 90DNS stačí změnit nastavení k připojení Wi-Fi síti a nastavit Manual DNS místo Automatic. Sem pak napíšeš hodnoty, které 90DNS požaduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Špatně sis pročetl pravidla fóra: Nesmí se citovat příspěvek přímo nad tebou, jinak je citování povolené.

Každopádně tu jeho část s vypínáním Switche neřeš, jednoduše to špatně popsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mám zde problém CFW Atmosphere mi na Switchi jede bez problému, ale narazil jsem na hru, kterou mám koupenou přes eShop a požaduje aktualizaci i přesto že už je aktualizovaná na nejnovější verzi. Jak to můžu zprovoznit. (jinak se jedná o Stardew Valley, jestli to pomůže, hra nejde spustit bez aktualizace a je nainstalovaná v systémové paměti switche) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nazdar už jsem měl Nintendo switch s 8.0.1 koupím sem si i licenci sx os vše fungovalo dokud se nezasekl tak sem ho reklamovali poslali mi novej má FW 9.0.0  jde upravit cfw a četl jsem tu že už si nemusím kupovat licenci nebo sem četl špatně už jde upravit konzole i zdarma vím že je to blbá otázka ale raději se zeptám než to koupím děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Dávej si ale pozor, po reklamacích většinou vrátí novou revizi, takže si nejdřív znovu zkontroluj, jestli ti CFW vůbec půjde.

Co se licence týče: Toto téma je věnované právě CFW, na který žádnou licenci nepotřebuješ a je plně zdarma. Placený CFW je SX OS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej tak vše mám ale když chci nahrát do toho hry tak mi to hodí chybu (error ocurred attempting to install the NSP:
Error: 0xb64
Module Goldleaf 356)
Description: Invalid USB Command (5)

A dělám to přes goldtre poprvé na té první konzoli to vše šlo a ten nevím mám to skusit asi udělat znovu co mislíte děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.6.2 / FW 17.0.1): Zdarma dostupný CFW

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu