Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Atmosphère-NX (v1.6.2 / FW 17.0.1): Zdarma dostupný CFW


spenat

Recommended Posts

sorry všetkým.... problém bol úplná maličkosť a moja zbrklá reakcia....

Nemal som zaheslovanú WIFI a tak som sa rozhodol, že si ju zaheslujem... A v tom čase som aktualizoval atmosphere a neuvedomil som si, že mi nepôjde wifi.... preto to nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Před pár minutami vyšla podpora pro nejnovější FW Switche - 10.0.0. Prozatím v pre-release verzi, ale dle zběžného testování jsem nenarazil na žádný problém.

Důležitá informace: Sigpatches prozatím nejsou dostupné. Switch změnil přístup, kvůli kterým je současný .ips formát Sigpatches nefunkční - bude třeba chvíli vyčkat. Prozatím doporučuji používat FW 9.2.0.

EDIT 17. 4.: Betaverze nových sigpatches je venku - přidáno do prvního příspěvku. Zároveň vyšel hotfix na Atmosphére.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Aktualizována část návodu "Jak Atmosphère-NX aktualizovat?". Původní tvůrce aplikaci již nevyvíjel, aplikaci převzal pod novým sestavením jiný vývojář.

Pokud původní verzi aplikace máte, důrazně vám doporučuji jí smazat a nainstalovat (a nadále využívat) tuto novou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu. Aktualizoval jsem z cfw. 10.0.4 na 10.1.0. Probíhá klasické spuštění Atmosphère-NX, pak nápis Nintendo Switch a už by se normálně spustilo menu, naskočí ikona baterie ale pak to hodí error s touto tabulkou a už jsem úplně bezradný co s tím. Neměl by jste někdo nějakou radu? Nerad bych formátoval kartu a přišel o uložené data z her 😪

IMG_20200724_163136.thumb.jpg.b8046ec9bb5bfdbf607301bc9befeffb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Hoj je tu někdo z Brna a okolí kdo by mi mohl pomoci se Switchem ? Nějakou záhadou jsem v konzoli udělal firmware na fat32 a kartu mám na exfat a teď se mi nechce spustit že mám kartu exfat a nevím co s tím, mám strach zformátovat kartu, že bych tím switch už nespustil vůbec. :(

Opera Snímek_2020-10-30_122955_www.facebook.com.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.6.2 / FW 17.0.1): Zdarma dostupný CFW

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu