Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Atmosphère-NX (v1.6.2 / FW 17.0.1): Zdarma dostupný CFW


spenat

Recommended Posts

  • spenat changed the title to CFW Atmosphère-NX (v1.2.1 / FW 13.1.0): Zdarma dostupný CFW
  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.2.3 / FW 13.1.0): Zdarma dostupný CFW
  • Junior Moderators

Vzhledem ke tvým dotazům i v dalších tématech bych ti silně doporučil jednu ze dvou věcí:

a) Pořádně si všechno pročti a až pak se ptej - ptáš se na několikrát zodpovězené a popsané dotazy.

b) Nechej celý proces na někom zkušenějším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Dobře, tak tedy konkrétně:

"Když nebudu mít tak 32 na kartě, tak to nerozjedu, chaputo dobře."

- Tato věta nedává smysl: Čeho 32 na kartě? Návod mluví maximálně o FAT32, to je souborový formát SD karty. Kde vidíš napsáno, že když nebudeš mít FAT32, tak to nerozjedeš? Nikde se nic takového nepíše. Přečti si to znovu, myslím, že je to popsané dost jasně.

"Jdou tam naistalovat i hry xci."

- Tohle je napsané v úvodním příspěvku - to jsi očividně nečetl.

"Moc nerozumím vypínání a zapínani hry, muřemi to někdo vysvětlit"

- Tahle věta nedává smysl: Čemu nerozumíš? Hru zapneš tlačítkem "A" a vypneš třeba tlačítkem Domů a ukončit hru - tohle ale nemá nic společného s CFW, ale se základním používáním Switche.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, zkus se trochu víc soustředit a dávat větší pozor ! Při čtení, ale hlavně i při svém psaní příspěvků :

jak je to se zapínáním a vypínaním konzole "

Na konci patří otazník nebo co ???? 

A tobě to nekontroluje chyby, píše se " vypínáním ", grrrrrr.

Ono je to pak opravdu dost těžké poradit, když dotaz vlastně nedává smysl...

 

Jinak kartu je lepší mít naformátovanou na FAT32 - má to větší podporu hlavně u starších Homebrew aplikacích. Velké hry se tam vejdou, protože se při instalaci pomocí Awoo nebo TinWoo Installeru samy rozdělí do menších souborů a s vypínání ? Když konzoli vypneš natvrdo, zpravidla potom najede do čistého originálního FW - žádný Atmosph. nebo OSX, žádné Homebrew. To pak musíš znova udělat RCM.

Je prostě lepší to nevypínat jenom to nechat spát a nenechat vybít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny provedl jsem čistou instalaci, protože jsem switch dlouho nepoužíval byl tam verze 8 sw, provedl jsem tovární nastavení a aktualizaci na 13.1.0 naformatování micro sd přímo ve switchi - exfat .  Nahrál jsem vše podle návodu , naistaloval dvě zálohy aplikaci pomocí  TinWoo Installera,  když to ale  spustím s hlavní obrazovky vyskočí chyba .

COULD NOT START THE SOFTWARE. please try again from the HOME Menu. 

V minulosti jsem použival jak atmosphere  tak sx os , pouštěl jsem hry přímo s  4TB HDD xci bez instalace.

Tohle ale asi zatím nejde xci spouštet bez instalace v atmosphere ?

Může mi prosím někdo poradit nebo navést co dělám špatně ?

Děkuji

zkoušel jsem přeformatovat kartu na fat32 - nepomohlo

při spouštění hry když přidržím R , tak hra má snahu naběhnout, ale naběhne HBmenu. 

takže s R to skočí do HB menu

Bez R chyba COULD NOT START THE SOFTWARE. please try again from the HOME Menu. 

Vyřešeno!!!!!!

nejprve jsem podle návodu  udělal bod 4,  Stáhl  si aktuální sigpatches na nahrál na SD až potom pokračoval bodem 3, kdy se čast souboru nahradí -přepíše.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.2.4 / FW 13.1.0): Zdarma dostupný CFW

Ahoj, omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale Switch jsem kdysi koupil už s Atmosphere 0.18.1 a chtěl bych dát tuhle nejnovější verzi. V jednom příspěvku píšete, že pro novou instalaci a zároveň zachování všeho ostatního stačí jen smazat soubory Atmosphere. Chápu teda dobře, že stačí jen nahradit obsah složky Atmosphere novou verzi ? Nebo je ke smazání ještě něco jiného jiného ? 

Dále mě zajímá - Switch jsem spouštěl přes počítač aplikací TegraRcmGUI a následně injektoval souborem Hekate 5.5.4. bin. Bude to fungovat stejně, jen Hekate nahradím Fusee ?

 

Tak ještě oprava - nejprve jdu samozřejmě nainstalovat nový FW 13.1.0. 🙂

Tak ještě jeden EDIT: vše šlape jak má. První jsem nainstaloval nový FW 13.10, pak nový ATM, inject přes Fusee (dokonce se mi ho povedlo dostat i do té krabičky z Číny, která nahrazuje PC) a vše v pořádku, včetně ulozených pozic a her uložených ve switchi.  👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Zdravím,

nejjednodušší cestou je podívat se, které složky jsou obsažené v .zipu nové verze Atmosphére a smazat stejné složky, které jsou na SD kartě. Pokud by se složky jen přepsaly, mohly by na kartě zůstat zbytečné soubory. Pravda ale je, že to není zásadní problém.

Ano, přesně tak. Fungovat to bude naprosto stejně, jen injectovat Fusée.

A koukám, že už se zadařilo :D Tak to tu nechám, kdyby náhodou 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

neviete mi niekto poradiť. chcem spustiť staršiu hru Super Kirby clash ale nejako sa mi to nedarí... Mám stiahnutý aj update ale keď hru nainštalujem aj tak píše "Ready to start system update........." Ignorujem to a dám Start software a napíše mi "The software was closed because an error occurrend." prečo mi to nechce spustiť? Všetko mám aktualizované....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte,

potřeboval bych poradit, chtěl sem na čisto na instalovat poslední verzi atmo a nasledně nový ofic FW. Udělal úplný format SD na FAT32/zkoušel sem i exFAT a vše nahrál na kartu. Při injectu přes TegraRCM dostanu vždy error a atmo nenaběhne.

nintendo switch Smashed the stack with a 0x001f byte SETUP request!

 

díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ahoj, pěkně popsaný proces zálohy NAND je třeba tady: https://www.cfwaifu.com/switch-nand-backup-restore/

Ve zkratce injectneš Hekate payload (defacto jiný .bin soubor namísto Atmosphére payloadu "fusee.bin") a skrze jeho rozhraní zálohu uděláš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat changed the title to Atmosphère-NX (v1.6.2 / FW 17.0.1): Zdarma dostupný CFW

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu