Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Custom sběratelské předměty


Recommended Posts

Jaaaaj, tak to je fail, já chtěl být lepší :D Samozřejmě dík, ale teprve se těším, jak to prokoukne, až se na to vrhnu s barvami. A ještě řeším podstavec, buď něco ma způsob té, co se prodává, nebo mě napadlo koupit nějaký hezký dřevěný s pořádně prorostlou houbou a nějakým mramorováním. Uvidím, k čemu se dostanu, jsou docela vzácné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se škrábáním v krku a rýmou hnusnou dělám tady největšího humusáka, co se mi na stole v dílně kdy objevil :D Ta pokožka je naživo jemnější, ne tolik lososová, stíny mají plynulejší přechody, ale s foťákem v mobilu víc nedám. Teď se budu více soustředit na ty šedé houby a strupy, na stínování okolo "cév" a tak, ale pomalu se blížíme ke konci :)

IMG_20180928_083858.jpg

IMG_20180928_083638.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten clicker vypadá fakt fantasticky. I to diorama je úžasné, vypadá jako skutečné. Hodně dobrá práce  :)
Škoda, že moje výtvarné schopnosti se zasekli asi někde ve školce :D Jinak by mě tvé skvělé výtvory nalákali jít něco taky vytvořit, takhle jen tiše závidím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím přiznat, že by mě to bavilo, kdybych dělal mastery pro nějakou firmu. Zatím jsem jenom na začátku, ale třeba jednou... Problém je poměrně nestálá/nejistá taková kariéra umělce. Jedině, když má člověk třeba právě dlouhodobější kontrakt se studii. Ale minimálně pro radost čas od času něco ukuchtit můžu :)

Díky za ohlasy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Zprvu jsem si říkal, že to bude něco jako v tom Císařův pekař ... patláma, patláma. Postupem to ale začalo nabírat tvary a rozměry a výsledek? Jedním slovem parádní. Smekám nad touto manuální zručností a pokud jsi této zručnosti dosáhl jako domácí samouk bez předchozího tréninku v nějakém uměleckém oboru, pak smekám podruhé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu