Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HDD


niasis

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

To asi neni problem stahovat vse znovu (obvykle staci jen obnovit licence ne?), jde o to, jak PS4 s harddiskem nabootuje? Firmware je nejspise na harddisku ne?

 

EDIT@SAIXX pořád a stále dokola tvoje problémy s citací. Přečti si laskavě pravdila pořádně a ještě jednou. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Já to velmi stručně udělal takto: na externí disk 500GB jsem si vytvořil zálohu celého disku v PS4 500GB, pak jsme v PS4 vyměnil starý disk za nový 2TB (seagate mometus)-záruka se tím neztrácí, podmínka byla 2,5 a výška max 9mm. Pak připojil externí disk se zálohou a přenesl data na nový interní 2TB HDD, celé to pár hodin vzalo. Starý interní hdd z PS4 jsme dal do rámečku (na aukru sehnal za 130Kč) a používám jako externí HDD, poměrně slušná rychlost přenosu při kopírování 25-30Mb/s.

Mimo jiné je potřeba také kopírovat savy a aktuální system software.

Vypadá to celé složite ale nakonec to bylo v pohodě, PS4 má dost user friendly systém.

Postup je také zde:https://www.playstation.com/cs-cz/get-help/help-library/system---hardware/storage---data/upgrade-playstation-4-hdd/

A nebo se na vše vyprdni a kup si externí HDD, musí být USB 3.0 a zapoj do PS4 a používej jako rozšířené úložiště (i když jej máš "na zdi" umístění jde jistě nějak vymyslet). Já mám tento asi 2 roky a no problem:

https://pevne-disky.heureka.cz/maxtor-samsung-m3-portable-2tb-2_5-usb3_0-stshx-m201tcb/#

a nebo 4TB, ale ten je od cca dalších 1400Kč dražší. Otázka kolik budeš mít her, já mám interní 2TB a externí taky 2TB a volnýho místa už mám jen 400GB a jen nový RDR2 má mít přes 100GB....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna otazka k tejto teme. 

Ked som pred par rokmi vymenil povodny 500GB disk za 2 TB, vsetko som musel instalovat, aj system,aj hry...komplet. Keby som sa po case rozhodol vratit naspat ten povodny 500GB, cakalo by ma to iste? Alebo tam by som nemusel uz nic riesit a zostali by tam tie povodne veci aj s tym starsim firmwarom a len by sa automaticky aktualizoval na najnovsiu verziu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu