Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nintendo Direct - 13. 9. 2018 - Záznam, diskuze, názory


Luke25

Recommended Posts

Super, to mi nějak uniklo, díky za info.

UP:

Tak co, jaký máte názor na Direct? Já jsem spokojený a řadím ho mezi ty lepší (ještě když to porovnám s E3). Za mě super hry: Yoshi's Crafted World, New Super Mario Bros U: Deluxe, Super Mario Party a Luigi's Mansion 3. Ještě pak možná i Animal Crossing a Pokémoni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Luke25 changed the title to Nintendo Direct - 13. 9. 2018 - Záznam, diskuze, názory
před 4 hodinami, GluckCZ napsal:

Já se těším na Splatoon 2 a Luigis Mansion 3. New Super Mario Bros jsme viděl nějaký gameplay a nějak mě to neohromilo ale třeba se pletu a bude to fajn. Na pokemony jsem se těšil ale když to je jako pokemon go tak mě to vůbec nezajíma...

Klasické pokemon souboje budou taky přítomné, naopak asi odpadne halda grindu, aniž by tím ta hra zásadně utrpěla, což je alespoň v mých očích velké plus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Co mě (z nově oznámených her) na Directu potěšilo nejvíc, je určitě New Super Mario Bros. U Deluxe (vzhledem k tomu, že mě minulo Wii U). Největším překvapením pro mě byl asi Cities: Skyline - i přesto, že mě tenhle styl strategie nebaví, dost mě konverze na Switch překvapila.

Nakonec musím zmínit pár titulů, které už jsou oznámené delší dobu, ale v Directu se též objevily: Super Mario Party, Just Dance 2019 (čím víc "party" her, tím líp :D) a Starlink: Battle for Atlas (na něj jsem obzvlášť zvědavý). Osobně se ale stále nejvíc těším na Diablo III: Eternal Collection - už je to nějaký pátek, co jsem to hrál s přítelkyní na PS4, tak pojedeme znovu (s necromancerem, kterého jsem předtím neměl) :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu