Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSN účet chyba


Mpik

Otázka

Ahoj, stala se mi taková hloupá nehoda. Chtěl jsem si v nastavení účtu PSN změnit email. Napsal jsem tedy novou adresu, akorát jsem se překlikl a místo @GMAIL jsem napsal @GMIAL. Zvláštní je, že mi to tu adresu přijalo jako platnou od té doby se nemůžu přihlásit na svůj účet, protože to bylo změněno na tu neexistující adresu, ikdyž zadám "zapomenuté heslo" a nechám si ho poslat na tu předchozí původní mailovou adresu, nikdy mi žádný mail nedojde. Napadá prosím někoho, co s tím? Jak bych měl teď dál jednat nebo postupovat. Snažil jsem se nalézt nějákou infolinku nebo jiný kontakt na podporu přímo pro Playstation, ale nepodařilo se, takže už jinak vážně nevím, co s tím... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators
Ahoj, stala se mi taková hloupá nehoda. Chtěl jsem si v nastavení účtu PSN změnit email. Napsal jsem tedy novou adresu, akorát jsem se překlikl a místo @GMAIL jsem napsal @GMIAL. Zvláštní je, že mi to tu adresu přijalo jako platnou od té doby se nemůžu přihlásit na svůj účet, protože to bylo změněno na tu neexistující adresu, ikdyž zadám "zapomenuté heslo" a nechám si ho poslat na tu předchozí původní mailovou adresu, nikdy mi žádný mail nedojde. Napadá prosím někoho, co s tím? Jak bych měl teď dál jednat nebo postupovat. Snažil jsem se nalézt nějákou infolinku nebo jiný kontakt na podporu přímo pro Playstation, ale nepodařilo se, takže už jinak vážně nevím, co s tím... 

 

To, že jsi blbě napsal adresu by se dalo pochopit stane se, ale jak píše kolega - co má zapomenuté heslo společné se špatnou koncovkou mailu? Další - asi si se moc nesnažil [emoji6] telefon na infolinku níže (otázka 10 sekund)

2573ac59184c9571c245f55bae2d1b86.png&key=b6bedcbe453f40a064fae3ad4c8ac2cc94c4c32d1f85a60cfc47799bf07cb5e6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano, překlik se pochopit dá, to, že mi to umožnilo změnit na neexistující doménu už moc ne. Každopádně, na původní mail nic nepřišlo (ani do spamu ani kamkoliv jinam). No a nyní je situace taková, že se nemůžu přihlásit/dostat na svůj účet, když přihlašovací údaj, to jméno, je neexistující adresa... Důvod, proč klikám na “zapomenuté heslo” je ten, protože to je to jediné co mi zbývá a pokud to zkouším v přímo v PS i nabízí. Co jiného taky můžu? Dám zapomenuté heslo, vyzve mě to k zadání mailu, kam mi údajně mají poslat odkaz pro deset hesla (což se nestane). Nevím, co jiného bych tedy měl podle vás dělat nebo jinak postupovat? Je to prekérní situace, kde příliš možností není.... Zkusím zavolat na tu infolinku a snad pořídím tam. Díky za číslo,  opravdu se mi nepodařilo ho najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu